آئين تكريم و معارفه رئيس شعبه مركزي آمل

آئين تكريم و معارفه رئيس شعبه مركزي آمل

با حضور مصطفي تقوي ، مدير شعب استان ،برخی مسئولين مديريت و جمعي از مشتريان ويژه و كاركنان شعب شهرستان آمل آئين تكريم و معارفه حسن اسدی رئيس سابق و احمد محمدی رئيس جديد شعبه ممتاز مركزي آمل برگزار شد.

مصطفي تقوي مدير شعب استان در بخشي از سخنان خود با اشاره به اعتماد و همراهی مشتریان به عنوان بزرگترین سرمایه بانک ،اظهار نمود  :تمام اعتبار بانک به اعتماد مشتریان آن است و بانک مسکن این برند 81ساله ، با تعامل مطلوب با مشتریان و اعتماد سازی بیش از پیش در جهت حفظ این اعتبار می کوشد.

تقوي در ادامه با بيان اينكه مسؤلیت توفیق خدمت بی منت بوده ، افزود : باید خدمت بی منت و خالصانه را سرلوحه کار خود قرار داده و با تصميمات و راهكارهاي صحيح و مناسب و استفاده از ظرفيتهاي موجود و هماهنگي و همكاري بهترين خدمت را به مشتريان عرضه نموده تا شعبه همچون گذشته با صلابت به راه خود ادامه داده و شأن و جايگاه ويژه خود را حفظ كند .

مدیر شعب مازندران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همکاران بازنشسته شعبه مرکزی آمل افزود: جایگاه کنونی شعبه حاصل تلاشهای بی شائبه همکاران بازنشسته در سالهای گذشته بوده و مقام این پیشکسوتان و سرمایه های گرانقدر وگنجینه های ارزشمند که تجربه آنان میراث ارزشمندی برای بانک بوده را ارج می نهیم و باید با استفاده از تجربیات و دانش  فعالان دیروز عرصه کار و تلاش برای پیشرفت و بالندگی این شعبه بهره ببریم.

در ادامه مدیر شعب مازندران ضمن تقدیر از تلاش و عملکرد  اسدی رییس سابق شعبه و آرزوي توفيق براي محمدی  درسمت رئيس جدید شعبه از این دو رییس شعبه  به عنوان يكي از رؤساي موفق شعب ياد نمود و ابراز اميدواري کرد كه با استفاده از تجربيات قبلي در جايگاه جديد نيز موفق عمل خواهند نمود .

همچنین حسن اسدی رییس سابق شعبه مرکزی آمل در بخشی از سخنان خود از  همراهی و اعتماد مشتریان ، كاركنان شعبه مركزي بابلسر ،حمايت مديريت به دليل همكاري و همراهي وي در دوران تصدي رياست خود قدرداني نمود .

احمد محمدی رئيس شعبه مركزي آمل نيز ضمن تقدير از حسن توجه و اعتماد مديريت بيان داشت : هدف اصلی ما رضایت مشتریان وارایه خدمات بهینه است و همه كاركنان در راستاي این اهداف بايد مشارکت و تلاش نمایند و با برنامه ریزی منسجم و تلاش فراگیر و البته با  حمایت ستاد مدیریت جایگاه شعبه را بیش از پیش ارتقاء بخشند.

 

شايان ذكر است در پايان مراسم حكم احمد محمدی كه پيش از اين سمت ریاست  شعبه مركزي بابل را عهده دار بوده ، به عنوان رئيس شعبه ممتاز مركزي آمل قرائت و از تلاشهای حسن اسدی تقدير گرديد .

آخرین بروزرسانی 1398/7/10