تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم تکریم رییس سابق شعبه شهید رجایی بابلسر

با حضور مصطفي تقوي مدير شعب استان ، حاجی پورمعاون اجرایی ،نجفی رییس دایره منابع انسانی و جمعي از مشتريان ويژه، آئين تكريم رییس سابق شعبه شهید رجایی بابلسر در محل شعبه برگزار شد.

مصطفي تقوي مدير شعب استان در بخشي از سخنان خود با اشاره به بانک مسکن به عنوان بزرگترین بانک تخصصی دولتی کشور فعال در بخش مسکن ،اظهار نمود : :تمام اعتبار بانک به اعتماد مشتریان آن است و بانک مسکن این برند 81ساله ، با تعامل مطلوب با مشتریان و اعتماد سازی بیش از پیش در جهت حفظ این اعتبار می کوشد.

تقوی افزود:بانك مسكن در بين مردم و مشتريان بانك خوشنامي است كه اين نشان از همت و تلاش همه كاركنان بوده و اميدواريم بتوانيم با برنامه ريزي در جهت پيشبرد اهداف و اعتلاي نام بانك مسكن دراستان بكوشيم .

تقوی با اشاره به اینکه تمامی فعالیتهای بانک در سطح کلان در فضایی کوچکتر به نام شعبه پایه ریزی می شود اظهار نمود:رییس شعبه باید با اعمال مدیریت و برنامه ریزی صحیح ،نحوه تعامل با کارکنان و مشتریان را برقرار نموده و در سایه همدلی و همکاری در ارائه خدمات مطلوب به مشتریان وبه تبع تحقق اهداف شعبه  موفق عمل نماید.

در بخش ديگر از مراسم محمد علی خردمندی رئيس سابق شعبه شهید رجایی بابلسر از اعتماد مشتریان ، همکاری كاركنان شعبه به دليل همراهي وي در دوران تصدي رياست خود قدرداني نمود .

در ادامه عبدالرضا گیلانی رئيس جدید شعبه شهید رجایی بابلسر نيز ضمن تقدير از حسن توجه و اعتماد مديريت بيان داشت :همه كاركنان باید در راستاي اهداف بانک تلاش نمایند و شعبه با داشتن كاركنان متعهد و همراهی مشتریان موجبات ارتقاء جايگاه آن را فراهم سازند .

شايان ذكر است در پايان مراسم حكم عبدالرضا گیلانی كه پيش از اين سمت معاون  شعبه فریدونکنار را عهده دار بوده ، به عنوان رئيس شعبه شهید رجایی بابلسر قرائت و از زحمات محمد علی خردمندی رییس سابق شعبه که به افتخار بازنشستگی نائل گردید تقدير نمود .

آخرین بروزرسانی 1398/10/1