تازه های اخبار تازه های اخبار

همزمان با میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار صورت گرفت: تجلیل از سفید پوشان بیمارستان بابل کیلینیک

مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران همزمان با میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار و در راستای انجام مسیولیتهای اجتماعی با حضور در بیمارستان طرف قرار داد بابل کیلینیک از پرستاران نمونه آن تقدیر نمود.

مدیر شعب مازندران ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و بزرگداشت روز پرستار، اظهار داشت: این روز فرصت مناسبی است تا از خدمات و زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری تقدیر وتشکر گردد.

تقوی از پرستاران به عنوان نماد صبر و استقامت یاد کرد و افزود: الگوگیری از زندگی حضرت زینب(س) به ما می آموزد که چگونه در اوج مشقت های زندگی، از انسان های نیازمند به کمک و پرستاری، حمایت و مراقبت کنیم. 

ایشان زحمات پرستاران را ستودنی اعلام کرد و افزود:جامعه پرستاران با دلسوزی و از خودگذشتگی ، ازبیماران مراقبت نموده که این فداکاری قابل ارزش گذاری نیست.

مدیرشعب مازندران، مقام پرستاری را یکی از برترین مسیولیت های انسانی دانست و خاطر نشان کرد: پرستاری از جمله مشاغلی است که تمام صفات متعالی از جمله خیرخواهی، نوعدوستی و از خود گذشتگی را در خود گنجانده است و زبان برای تشکر از جامعه پرستاری قاصر است.

شایان ذکر است در این مراسم با اهدای گل ، لوح تقدیرو هدیه از زحمات و تلاش پرستاران نمونه بیمارستان بابل کیلینیک تقدیر شد.

آخرین بروزرسانی 1398/10/19