تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از نفرات برتر آزمون سنجش شغلی و نظام پیشنهادات همزمان با هفته پژوهش

مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران طی همایشی از نفرات برتر سنجش شغلی کارکنان مربوط به نیمه اول سال 98 و همچنین کارکنان برتر در ارایه پیشنهاد در نظام پیشنهادات بانک تقدیر نمود

مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه آموزش و ارتقای مهارت های شغلی عامل اصلی تاثیر گذار در افزایش بهره وری است،خاطر نشان نمود:نظام بانکداری  نوین به سرعت در حال تحول است که آموزش نیز باید متناسب با این روند توسعه یافته و مهارت های منابع انسانی را نیز ارتقا می دهد.

تقوی ادامه داد: علی رغم اینکه در بانک توجه خاص و خوبی به آموزش  می شود لازم است نگاه ما متوجه ارتقای کیفی آموزش باشد و نباید برنامه های آموزشی تنها معطوف به رفع تکلیف باشد.
 مدیر شعب مازندران نظام آموزشی بانک را تبدیل تیوری ها به مهارت های شغلی عنوان کرد و افزود: وقتی دوره های آموزشی به صورت کارگاهی برگزار شود، دانش به مهارت تبدیل می شود و دوره یادگیری نیز کوتاه تر می شود.

تقوی همچنین با اشاره به هفته پژوهش، آن را بهانه‌ای برای قدرشناسی و پاسداشت زحمات پژوهشگران و اساتید محقق در جای جای کشور دانست و افزود: هفته پژوهش فرصتی است برای تجلیل از فرهیختگانی که فعالیت علمی و فکری می‌کنند و با توجه به جایگاه والای دانش و پژوهش و تاکیدات مقام معظم رهبری برای توجه به این حوزه و حوزه‌های دانش بنیان، این  مهم باید بیش از همیشه در دستور کار قرار بگیرد.

مدیر شعب مازندران افزود:بانک با فراهم کردن ساختارهای انگیزشی مناسب و ترغیب کارکنان در ارایه پیشنهاد در سامانه نظام پیشنهادات توانسته از ظرفیت‌های نیروهای انسانی مستعد و خلاق خود در حوزه بانکداری استفاده نماید.

شایان ذکر است در پایان مراسم از رتبه های اول تا سوم آزمون سنجش شغلی در سه رده رؤسا و معاونین،پایوران و بانکداران با اهدای لوح و کارت هدیه تجلیل بعمل آمد.

همچنین در این مراسم از چهار نفر از همکارانیکه بیشترین پیشنهاد را در سامانه نظام پیشنهادات بانک  داشته و حداقل یکی از پیشنهادات آنها به کمیته مصوبات بانک ارجاع شد به ترتیب آقایان محسن نوروزی و صابر صمدی بانکدار شعبه زیراب ،حسین محمدی دوم رییس شعبه امام چالوس و عطای الله شاکری بانکدار شعبه شیخ طبرسی بابل با اهدای لوح و کارت هدیه تقدیر گردید.

آخرین بروزرسانی 1398/10/19