آیین تکریم و معارفه رییس شعبه ممتاز مرکزی ساری

آیین تکریم و معارفه رییس شعبه ممتاز مرکزی ساری

با حضور مصطفی تقوی ، مدیر شعب استان ، مسیولین مدیریت و جمعی از مشتریان ویژه ، انبوه سازان مسکن و کارکنان شعبه مرکزی ساری آیین تکریم و معارفه تقی یعقوبی رییس سابق و حسن اسدی رییس جدید شعبه ممتاز مرکزی ساری در سالن شعبه مرکزی ساری برگزار گردید.

مصطفی تقوی مدیر شعب استان در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه رسالت اصلی بانک مسکن تامین مالی بخش مسکن بوده، اظهار نمود : بانک مسکن در بین مردم و مشتریان بانک خوشنامی است که وظیفه تامین مالی بخش مسکن علی الخصوص واحدهای میان متراژ را جهت اقشار میان درآمدی جامعه عهده دار بوده  و امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی در جهت پیشبرد اهداف و اعتلای نام بانک مسکن بکوشیم .

مدیر شعب مازندران ادامه داد:واحدهای مسکونی بعد از انقلاب در حوزه ساخت و خرید غالبا توسط بانک مسکن تامین مالی شده ودر اکثر پروژه های ملی بخش مسکن مثل ساخت مسکن روستایی جزو بانکهای اصلی بوده البته در سالهای 88 و 89تنها بانکهای عامل و همچنین در طرح مسکن مهر و بافت فرسوده یکی از بانکهای عامل بوده و هستیم.

تقوی ادامه داد:20درصد از تسهیلات استان بالغ بر68 هزار میلیارد ریال توسط بانک مسکن پرداخت شد در صورتیکه 10 درصد از منابع شبکه بانکی  استان مربوط به بانک مسکن بوده است.پایین ترین نرخ ریسک اعتباری شبکه بانکی را بانک مسکن داراست و از استانهای پیشرو در فروش اقساطی طرح مهر بوده و از استانهای برتر کشور هستیم.

تقوی در ادامه با بیان اینکه شعبه ممتاز مرکزی ساری جایگاه ویژه ای در استان دارد ، افزود : عملکرد کارکنان شعبه مرکزی باید در خور جایگاه این شعبه باشد و حفظ جایگاه ویژه آن وظیفه همه کارکنان آن بوده و با تصمیمات و راهکارهای صحیح و مناسب و استفاده از ظرفیتهای موجود و هماهنگی و همکاری بهترین خدمت را به مشتریان عرضه نموده تا شعبه همچون گذشته با صلابت به راه خود ادامه داده و شان و جایگاه ویژه خود را حفظ و ارتقای دهد.

تقوی در ادامه  با بیان اینکه شعبه مرکزی ساری از لحاظ درجه بندی شعب که مهمترین شاخص در حجم کار بوده دارای رتبه 20 کشور می باشد،افزود:شعبه مرکزی ساری با دو هزار و هشتاد میلیارد ریال منابع، سهم 6 درصدی از منابع بانک مسکن استان را داراست و با پرداخت تسهیلاتی بالغ بر7 هزار و 500میلیارد ریال، سهم 11 درصدی از بازار مصارف بانک مسکن استان را دارا می باشد و هم در منابع و هم در مصارف جایگاه اول استان را داراست و در این بین نرخ ریسک اعتباری شعبه عدد 71 /2 بوده که نشان می دهد شعبه به لحاظ بهداشت اعتباری و اعتبار سنجی دقیق اهتمام جدی داشته است

مدیر شعب مازندران در ادامه با بیان اینکه تلاش ها و عملکرد مثبت رییس سابق شعبه مرکزی قابل تقدیر بوده واز ایشان به عنوان یکی از رؤسای موفق شعب و دایره المعارف دانش کاری یاد نمود و ابراز امیدواری کرد که با حول و قوه الهی و با استفاده از تجربیات قبلی در جایگاه جدید نیز نیز موفق عمل خواهند نمود .

 

در بخش دیگر از مراسم یعقوبی رییس سابق شعبه مرکزی ساری و معاون مالی و فناوری مدیریت از تمامی کارکنان شعبه مرکزی ساری ،حمایت مدیریت به دلیل همکاری و همراهی وی در دوران تصدی ریاست خود قدردانی نمود .

حسن اسدی رییس شعبه مرکزی ساری نیز ضمن تقدیر از حسن توجه و اعتماد مدیریت بیان داشت : اهمیت و صلابت شعبه مرکزی به قدری بالاست که همه کارکنان در راستای اهداف آن باید تلاش کنند و شعبه با داشتن کارکنان متعهد و مطلع و با همکاری و همفکری و توجه و نگاه ویژه مدیریت می تواند الگویی برای دیگر شعب بوده و موجبات ارتقای جایگاه آن را فراهم سازند .

شایان ذکر است در پایان مراسم حکم ابلاغ آقای حسن اسدی که پیش از این سمت ریاست  شعبه مرکزی آمل را عهده دار بوده ، به عنوان رییس شعبه ممتاز مرکزی ساری قرایت و از زحمات تقی یعقوبی تقدیر گردید .

آخرین بروزرسانی 1398/4/30