تقدیر مدیر شعب استان مازندران از کارشناس روابط عمومی استان

تقدیر مدیر شعب استان مازندران از کارشناس روابط عمومی استان

طی مراسمی مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران، همزامان با روز جهانی ارتباطات وروز ملی روابط عمومیوتبریک فرا رسیدن این روز ،از تلاش ها وعملکردکارشناس روابط عمومی استان، تجلیل به عمل آورد.
مدیر شعب استان مازندران ضمن قدردانی از تلاشهای کارشناس روابط عمومی استان درپیشبرد اهداف تبلیغی بانک و اطلاع رسانی اقدامات و خدمات مدیریتدراستان دربخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد:روابط عمومی رکن اساسی در هر سازمان است و لازم است به این رکن توجه اساسی صورت پذیرد تا بتواند درراستای اهداف سازمان گامهای موثری بردارد.
تقوی در ادامه افزود: فعالیت ها، اهداف و برنامه های یک سازمان از طریق روابط عمومی شناخته می شودو روابط عمومی مدیریت مازندران توانسته تاکنون نقش خودرا جهت اعتلای نام بانک در استان ایفا نماید و امیدواریم همچنان این روند با روحیه مضاعف و همدلی بیشتر ادامه یابد.
درمتن لوح تقدیر مدیر شعب استان مازندران از کارشناس روابط عمومی استان آمده است:
بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی، پاسداشت شکوهمند تلاش های خالصانه و ارزشمند خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در عرصه راهبردی و تحول برانگیز روابط عمومی نقش ایفا می نمایند.
ضمن تبریک این روز فرخنده به جنابعالی ، از عملکرد شایسته و مطلوبی که در پیشبرد اهداف تبلیغی بانک و اطلاع رسانی فعالیت و خدمات مدیریت شعب مازندران بعمل آورده اید ، تقدیر نموده و امیدوارم ذیل توجهات پروردگار عظیم الشان همچون گذشته در ادای این رسالت مهم و در مسیر تعالی سازمان و ایران عزیزموفق و پیروز باشید.
شایان ذکر است در این مراسم مدیر شعب مازندران با اهدای لوح تقدیروهدیه ای به رسم یادبود از فعالیت ها و تلاش ها ی کارشناس روابط عمومی استان قدردانی نمود.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5