سمینار بررسی عملکرد شعب مدیریت در سال 1393

سمینار بررسی عملکرد شعب مدیریت در سال 1393

چهارمین همایش بررسی عملکرد شعب مدیریت مازندران در روزهای پایانی سال 93 با حضور مدیر شعب استان ، معاونین مدیریت ،رؤسای شعب و دوایر و همچنین کارشناسان مدیریت در سالن همایش امام خامنه ای مدیریت برگزار شد . مهدی بلوچی مدیر شعب استان ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان به تشریح عملکرد و اقدامات موفق مدیریت در سال 93 پرداخت و در بخشی از سخنان خود افزود :

 مدیریت مازندران توانست باتاسی از شعار سال مقام معظم رهبری الامام خامنه ای و با توکل ، تدبیر و تلاش از حیث درصد جذب منابع ( بدون مانده حسابهای دولتی ) با 12/56 درصد رشد عنوان صدرنشینی را دربین مدیریتهای شعب سراسر کشور از آن خود نماید.

بلوچی در ادامه ضمن تبریک به کارکنان استان در خصوص کسب توفیقات در بخش جذب منابع و افزایش مانده از مرز 13000 میلیارد ریال خاطرنشان کرد : مدیریت مازندران توانست با جذب رقم بالغ بر 4764 میلیارد ریال تحقق 183درصدی اهداف ابلاغی را اختیار نمایدو این خود باعث شده تا 18 درصد از کل منابع جذب شده شبکه بانکی استان توسط بانک مسکن صورت پذیرد که ارتقای جایگاه بانک مسکن در بین بانکهای عضو کمیسیون استان را شامل شد ونهایتاً این موفقیت مرهون برنامه ریزی دقیق و تلاش مستمر همه کارکنان در سطح ستاد و صف بوده است .

مدیر شعب مازندران در ادامه با اشاره به پرداخت پاداش بر مبنای نحوه عملکرد و میزان تحقق اهداف مدیریت با پرداخت پاداش متناسب با عملکرد در حوزه جذب منابع بصورت انفرادی و شعبه ای توانست گوشه ای از زحمات همکاران فعال در این عرصه را جبران نماید که امیدواریم بتوانیم با رعایت ترکیب سپرده ها و جذب منابع ارزان قیمت و ترجیحاً کم هزینه در این زمینه موفق تر عمل نماییم .

ایشان در ادامه به برنامه های مدیریت در سال 93 در حوزه وصول مطالبات اظهار نمود : در بحث عقود مبادله ای 33 شعبه مدیریت دارای روند رشد کاهشی بوده که با کاهش 8 درصدی نسبت به ابتدای سال(رقمی بالغ بر 46 میلیارد ریال) توانستیم رتبه اول را در بخش کاهش مطالبات عقود مبادله ای کسب نماییم که این نشان از پیگیری مستمر و مجدانه همکاران در قالب تیمهای کاری در صف و ستاد و استفاده از ابزارهای وصول مطالبات و رایزنی با مقامات استانی و شهرستانی بوده است .


از دیگر برنامه های این همایش سخنرانی آقای دکترسلیمانی استاد دانشگاه در خصوص اخلاق در خانواده و جناب سرهنگ رستمی رییس پلیس فتای استان در خصوص جرایم اینترنتی و فضای مجازی بوده است .


شایان ذکر است در پایان همایش از شعب موفق در زمینه جذب منابع ، وصول مطالبات ، بانکداری الکترونیک و همچنین همکاران فعال در زمینه جذب منابع ، وصول مطالبات و امور فرهنگی تقدیر بعمل آمد .

آخرین بروزرسانی 1394/4/30