بازدید استاندار مازندران از شعبه مرکزی بابل

بازدید استاندار مازندران از شعبه مرکزی بابل

استاندار محترم مازندران با همراهی مدیر کل ارزیابی عملکرد استانداری و فرمانده انتظامی منطقه بابل به مناسبت هفته دولت و در آستانه هفته بانکداری اسلامی طی یک دیدار از شعبه مرکزی بابل بازدید و از نزدیک فعالیت های کاری کارکنان شعبه را مشاهده وسپس در جلسه ای با حضور مدیرشعب استان و همکاران شرکت نمود

در این جلسه دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران طی سخنانی از زحمات کلیه کارکنان بانک مسکن و از نظم و انظباط حاکم بر شعبه و از خدمات ارایه شده در جهت تکریم ارباب رجوع تقدیر و تشکر نمود و افزود: ارزش کارهای ما به رضایتمندی مردم است، لذا تلاش و جدیت در این زمینه توفیقات بسیاری بدنبال دارد.

ایشان در ادامه با اشاره به اهمیت اقدامات شبکه بانکی در رشد و پویایی استان از اقدامات بانک مسکن در زمینه حمایت از خانه دار شدن مردم تقدیر نمودند.

درادامه دیدار بلوچی مدیر شعب استان ضمن ارایه گزارش جامع و مبسوطی از عملکرد مدیریت و خدمات ارایه شده ، به بیان مشکلات پروژه های مسکن مهر پرداخت و خواستار حمایت استاندار در تعین تکلیف پروژه های طرح مهر و مطالبات معوق ناشی از این بخش گردید.

این جلسه با قول مساعد استاندار در خصوص پیگیری موارد مورد بحث بالاخص راههای وصول مطالبات معوق ناشی از طرح مهر پایان پذیرفت.

آخرین بروزرسانی 1394/5/5