رییس شعبه مرکزی آمل در جشنواره شهید رجایی مازندران به عنوان کارمند نمونه شناخته شد

رییس شعبه مرکزی آمل در جشنواره شهید رجایی مازندران به عنوان کارمند نمونه شناخته شد

در جشنواره شهید رجایی که به منظور تجلیل از خدمات کارمندان نمونه استان برگزار شد از تقی یعقوبی رییس شعبه مرکزی آمل به عنوان کارمند نمونه در بین کارکنان دستگاههای اجرایی استان مازندران تجلیل گردید

آقای دکتر فلاح جلودار استاندار مازندران در جشنواره شهید رجایی و مراسم تجلیل از کارمندان دولت مازندران در سالن برنامه ریزی استانداری مازندران با اشاره به اینکه مجموعه دولت بعنوان دستگاه مسیول در فرایند محوری توسعه کشور است، اظهار داشت: مدیران و کارمندان دولت مهمترین چرخه نظام اداری کشور هستند که باید به مشکلات مردم و جامعه توجه و برای رفع آن تلاش کنند.
وی به روز کارمند اشاره کرد و افزود: کارمندان نماد حاکمیتی در جامعه هستند که در روز کارمند باید برای خدمت به مردم از آنها تجلیل کرد.
نماینده عالی دولت مهمترین ویژگی یک کارمند نمونه و خوب را داشتن تقوا عنوان و اذعان داشت: یکی از صفات مهمی که بزرگان، علما و ایمه تاکید دارند تقواست که با داشتن آن می توانند از تمام مشکلات، سستی ها و نافرمانی ها مصون باشند.
دکتر فلاح بیان کرد: کارمندان و مدیران دولت باید تعهد و تخصص را سرلوحه کار خود قرار دهند و باید در برابرسختی ها و مشکلات مقاومت کنند.
ایشان با اشاره به اینکه باید طرح تکریم ارباب رجوع را در دستگاههای اجرایی در دستور کار خود قرار دهند، گفت: باید مشکلات، کمبودها و نارسایی های سیستم بوراکراسی برطرف شود تا مشکلات مردم به آسانی حل شود.
دکتر فلاح در ادامه اظهار داشت: صادقانه باید در رفع مشکلات مردم تلاش کنیم و در دستور کار همه مدیران و کارمندان قرار گیرد که ارباب رجوع را بعنوان خانواده خویش بدانند و مردمداری و توجه به امور مردم در سرلوحه برنامه دینی مسیولین قرار گیرد.

 

آخرین بروزرسانی 1394/5/5