سمینارفصلی روسای شعب مدیریت مازندران

سمینارفصلی روسای شعب مدیریت مازندران

اولین همایش بررسی عملکرد مدیریت شعب استان مازندران در سال 92 و تبیین سیاست های بانک در سال93 با حضور مدیر شعب استان ، معاونین مدیریت ، روسای شعب ، روسای دوایر ستادی و کارشناسان مدیریت در سالن اجتماعات مدیریت تشکیل شد.

در این همایش بلوچی مدیر شعب استان شعب طی سخنانی ضمن تقدیر از عملکرد کارکنان در راستای جذب منابع و وصول مطالبات معوق در سال گذشته وبا اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ، خواستار تلاش مستمر وپیگیر همه کارکنان در راستای نیل به اهداف تعیین شده شد
.

مدیر شعب استان همچنین با اشاره به آمارهای مربوط به عملکرد موفق مدیریت همچون کسب رتبه سیزدهم در درصدجذب منابع و رتبه سوم جذب منابع در بین مدیریتهای هم درجه ,همراهی با برنامه های راهبردی بانک بویژه در حوزه جذب منابع و وصول مطالبات معوق را یادآور شد و افزود: اکثریت قریب به اتفاق شعب استان سودده بوده و درصد بالایی از شعب استان در سال قبل به اهداف تعیین شده دست یافتند و این نشان از هوشمندی و تلاش همکاران در همراهی با تحولات و برنامه های بانک می باشد.

آقای بلوچی ادامه داد:عملکرد مطلوب مدیریت در سال گذشته مرهون برنامه ریزی و تلاش مداوم کارکنان بوده که با توجه به فرصت پیش رو و تجارب سال گذشته، امسال تمامی همت وتلاش خود را معطوف به تحقق کامل اهداف بانک در حوزه های مذکور خواهیم نمود.

بلوچی در بخش دیگری از سخنان خود با ابلاغ دستاوردهای سمینار اصفهان به تشریح وضعیت استان و رتبه مدیریت در سطح کشورپرداخت و افزود:تاکید مدیر عامل بانک بر لزوم تلاش بیشتر همکاران شعب جهت جذب ترکیبی منابع بانک علی الخصوص منابع ارزان قیمت چون جاریوقرض الحسنه می باشد .

مدیر شعب استان با بیان ظرفیتهای موجود و توانمندی و پشتکار همکاران شعب، جایگاه فعلی بانک را در بین بانکهای عضو کمیسیون هماهنگی مطلوب ندانست و افزود: برنامه های آتی مدیریت در سال 93 در جذب منابع با هدف ارتقای رتبه مدیریت در بین مدیریتها ی کشور و ارتقای جایگاه بانک مسکن در بین بانکهای عضو کمیسیون هماهنگی بانکها طراحی شده است.

بلوچی در ادامه موضوع صدور ضمانتنامه های ریالی در شعب بانک را مورد توجه قرار داد و گفت : با توجه به در نظر گرفتن برنامه های کارمزد محور و تعیین هدفبرای مدیریت در این خصوص لازم است فرآیند صدور هر ضمانتنامه ای در شعب با اعمال دقت کامل کارکناندربخش اعتبارسنجی مشتریان و نظارت دقیق مسیولین مدیریت همراه باشد تا هم بتوان به اهداف تعیین شده دست یافت و هم از بروزبرخی مشکلات جلوگیری بعمل آید.

در ادامه سمینار آقای تقوی معاون اجرایی مدیریت با اشاره به بر نامه های مدیریت در سال 93و بر گزاری جلسات متعدد در خصوص تبیین سیاستها در حوزه جذب منابع و وصول مطالبات افزود: با دعوت از روسای شعب در تعیین اهداف جذب منابع و استفاده از نظرات جمعی همکاران در برنامه ریزیها به دنبال مشارکت کلیه کارکنان در این خصوص هستیم.

آقای تقوی در ادامه با اشاره به نقش کارکنان در تحقق اهداف بانک خاطر نشان کرد: داشتن منابع انسانی توانمند و با نشاط یکی از عوامل اصلی موفقیت بانک بوده که مورد تاکید جدی مدیران عالی بانک می باشد.

در ادامه ایشان با اشاره به جابجایی پرسنل در شعب افزود: جابه جایی پرسنل شعبفرصت مناسبی جهت آموزش همکاران و به کارگیری استعداد آنان در شعب جدید ایجاد میکندکه رؤسای شعب باید ضمن آموزش لازم به آنان ازدانش و استعدادایشان درفرایندهای مختلف کارشعبه بهره ببرند .

در بخش دیگری از سمینار، آقای ذبیحی معاون مالی و فناوری مدیریت ،آماری از اهداف تعیین شده رادرخصوص جذب منابع ,وصول مطالبات ،تخصیص اضافه کار و پاداش های مربوط به بازاریابی و عملکرد بانکداری الکترونیک و برنامه آتی بانک در حوزه های بانکداری الکترونیک و فناوری اطلاعات ارایه داد .

در ادامه سمینارآقای احمدی رییس حوزه حراست استان نیز مطالبی را در خصوص حفاظت پرسنلی و فیزیکی بیان نمود.

در پایانسمینار ، از رییس شعبه مرکزی ساری به جهت موفقیت در جذب منابع و وصول مطالبات با اعطای هدیه و لوح سپاس از طرف مدیر عامل محترم بانک جناب آقای دکتر بت شکن تقدیر شد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/5