فهرست اخبار فهرست اخبار

مراسم تجلیل از سه بانکدار برتر مدیریت مازندران

مراسم تجلیل از سه بانکدار برتر مدیریت مازندران که جزی یکصد بانکدار برتر کشور در سال 95 شناخته شدند با حضور نادر قاسمی عضو هییت مدیره بانک ، زوار معاون اداره کل ارزیابی عملکرد ، مدیر شعب استان ، معاونین مدیریت و روسای شعب استان و دوایر و کارشناسان مدیریت در سالن همایش امام خامنه ای مدیریت بر گزار شد.

نادر قاسمی  عضو هییت مدیره بانک ضمن سپاس از کارکنان و مدیریت شعب استان که در شش دوره متوالی ارزیابی عملکرد در جایگاه سبز قرار گرفته در بخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد: مدیریت مازندران همیشه جزی برترینهای کشور بوده و این توفیقات حاصل نمی شود مگر اینکه بین کارکنان همدلی وجود داشته باشد قاسمی ادامه داد : مدیریت مازندران از معدود مدیریتهای کشور هست که به لحاظ دانش کاری و نیروهای جوان جزی برترینهای کشور بوده که با تکیه بر همین اصل در تمامی زمینه ها اعم از کارکنان نمونه ، یکصد بانکدار برتر و...درخشش دارند که اینها همه حاکی از کار منسجم گروهی و تیمی مبتنی بر برنامه ریزی است.

عضو هییت مدیره بانک در خصوص طرح ها و بسته های تسهیلاتی و حمایتی بانک مسکن طی سالهای اخیر افزود : طرح ها و بسته های ارایه شده بانک در سالهای اخیر بی نظیر بوده است و حتی در سال گذشته سیاست اعتباری بانک انبساطی بوده و بالغ بر 67 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده ایم.

قاسمی ادامه داد : بانک مسکن بعنوان پیشگام در صنعت مسکن و ساختمان بزرگترین پرتوی کشور و مستحکم ترین نرخ ریسک اعتباری را در سیستم بانکی به خود اختصاص داده است و یکی از اقدامات بانک مسکن برای خروج غیر تورمی اقتصاد از رکود افزایش سقف تسهیلات خرید و ساخت مسکن بوده وبا سیاست خروج از رکود بانک مسکن و در قالب بسته ها و طرح های متنوع تسهیلات خرید و ساخت مسکن از 20 میلیون تومان به 160 میلیون تومان برای زوجین در تهران و 120 میلیون تومان در شهرهای بالای 200هزار نفر جمعیت رسیده است .

عضو هییت مدیره بانک با تاکید بر اعتبارسنجی و رعایت بهداشت اعتباری در پرداخت تسهیلات خاطر نشان کرد : با توجه به عدم ابلاغ سیاست اعتباری سال جاری در حال حاضر ابزارهای لازم برای پرداخت تسهیلات (از محل اوراق ، مسکن یکم ) فراهم است و انتظار ما این است شبکه بانک شرایطی را ایجاد نماید تا امکان پرداخت تسهیلات بدون سپرده فراهم شود.

عضو هییت مدیره بانک همچنین در خصوص بهای تمام شده پول  و بازی نرخها   مطالب جامعی را ارایه نمودند.

در ادامه مصطفی تقوی مدیر شعب استان ضمن خیر مقدم به ارایه گزارش عملکرد مدیریت پرداخت و خاطر نشان کرد : در طول سالهای اخیر با حمایت و همراهی مدیران ارشد بانک و انسجام و همدلی کارکنان استان علی الخصوص رؤسای شعب این سکانداران راهبری شعبه  ، به گونه ای که اگر آماری ارایه می کردیم جزی مدیریتهای موفق بوده ایم و این نتیجه توکل ، تدبیر و تلاش یکایک کارکنان بانک در استان مازندران این مجمع فرهیختگان بوده است.

تقوی ادامه داد : سال جاری که به فرمایش مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نامگذاری شده انتظارات از بانک مسکن بالاست چرا که بخش مسکن در هر اقتصادی بخش پیشران خواهد بود و به تبع این انتظارات ، طبیعتا یک پیش در آمدی برای رونق بخش تولید خواهد بود و انتظار اولیای بانک این است که با ابزارهای مناسب در خصوص تحقق اهداف بانک گام برداشته و کما فی السابق با عملکرد درخشان در همه زمینه ها ظاهر شویم.

مدیر شعب مازندران افزود : در شش دوره متوالی مجمع ارزیابی عملکرد در جایگاه سبز قرار گرفته و کسب این عناوین و افتخارات با همت تمامی کارکنان بوده و باید ضمن حفظ آن همچون سابق ، شاهد ارتقای این عناوین پر افتخار باشیم

تقوی ادامه داد : سه شعبه برتر مجمع ارزیابی عملکرد منتهی به شهریور 95 که جزی ده شعبه برتر کشور و سه شعبه  برتر مجمع ارزیابی عملکرد منتهی به اسفند 95 و شعبه اول کشور در دو دوره مجمع ارزیابی عملکرد سال 95 مربوط به مدیریت مازندران بوده است که اینها حاکی از ساختارمندی و برنامه ریزی مدیریت مازندران دارد.

تقوی افزود : از لحاظ فعالیت در بین بانکهای استان از لحاظ مانده منابع با سهم 10 درصدی در بازار منابع رتبه چهارم را به خود اختصاص داده و در جذب منابع در سال 95 از لحاظ میزان تغییرات منابع رتبه سوم شبکه بانکی استان را دارا هستیم.

شایان ذکر است در پایان مراسم از بانکداران برتر از رؤسای شعب خزر ساری ، خرم آباد تنکابن و مرکزی بابل که جزی یکصد بانکدار برتر کشور در سال 95 شناخته شدند با اهدای تندیس و لوح تقدیر از طرف مدیر عامل بانک تجلیل شد.

همچنین در این مراسم از مدرسان برتر استان و  ده شعبه برتر ارزیابی عملکرد استان با اهدای تشویق کتبی و هدیه نقدی تقدیر بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1396/3/21