فهرست اخبار فهرست اخبار

مشارکت بانک مسکن در طرح ضربتی اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

مصطفی تقوی مدیر شعب بانک مسکن استان مازندران با اشاره به طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج اعلام نمود: بانک مسکن درراستای انجام رسالت اجتماعی خود و کمک به جوانان در تشکیل خانواده، 40هزار فقره تسهیلات ازدواج به متقاضیان در مرداد وشهریور ماه سال جاری پرداخت می نماید.

مدیر شعب بانک مسکن مازندران ادامه داد: بنا به تصمیم دولت و حسب دستور مدیران ارشد بانک مسکن مبنی بر مشارکت فعالانه در طرح ضربتی تسهیلات ازدواج ، تمامی متقاضیان تسهیلات ازدواج از بانک مسکن استان تعیین شعبه شدند.

تقوی افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، متقاضیان در صف انتظار بانک مسکن در صورت مراجعه به شعبه و تکمیل مدارک، در سریع‌ترین زمان ممکن، تسهیلات خود را دریافت می‌کنند.

مدیر شعب بانک مسکن استان مازندران با اشاره به اینکه مهلت پرداخت تسهیلات محدود است ،از کسانی که تاکنون در صف انتظار تسهیلات ازدواج بودند خواستارشد تا هرچه سریع‌تر جهت تکمیل مدارک خود به شعبه معرفی شده مراجعه نمایند.البته پرداخت تسهیلات مورد اشاره در چارچوب ضوابط جاری بانک می باشد.

و اما خبری هم برای خانه اولی ها و زوجین متقاضی وام مسکن

تقوی ادامه داد:هر یک ازافراد به صورت انفرادی می‌توانند در استان مازندران در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ( ساری ،بابل ،امل و قایمشهر)جمعیت۶۰ میلیون تومان و درشهرهای زیر 200هزار نفرجمعیت( سایر شهرهای استان)  ۴۰ میلیون تومان بر روی یک پلاک ثبتی تسهیلات دریافت نمایند.

در این طرح سقف استفاده از تسهیلات برای زوجین در شهرهای ساری ،بابل ،امل و قایمشهر 120میلیون تومان و درسایر شهرها ی استان 80میلیون تومان با نرخ سود8 درصد در بافت فرسوده و 9 و نیم درصد در غیر بافت فرسوده  می باشد.

دوره بازپرداخت آن، ۱۲ سال بوده و تقسیط این تسهیلات به 3روش ساده،پلکانی سالانه و پلکانی دوره ای امکانپذیر است.

آخرین بروزرسانی 1396/5/4