فهرست اخبار فهرست اخبار

جشن تحقق هدف جذب منابع بانک مسکن شعبه حمزه کلا بابل

مدیر شعب بانک مسکن استان مازندران : شعبه حمزه کلا بابل در بین شعب استان بیشترین درصد تحقق هدف (224 درصد) جذب منابع را تا پایان تیرماه سال جاری کسب نمود

همزمان با دهه کرامت و فرارسیدن  میلاد مسعود آقا علی ابن موسی الرضا (ع) ، با حضور تیم بازاریابی مدیریت و همکاران شعبه حمزه کلا بابل جشن تحقق هدف در محل شعبه برگزار شد .

مصطفی تقوی مدیر شعب استان ضمن تبریک میلاد مسعود امام هشتم شیعیان این توفیق را به کارکنان این شعبه تبریک گفته و افزود :  موفقیت شعبه حمزه کلا در تحقق هدف 224درصدی جذب منابع تا پایان تیرماه سال جاری حاصل تلاش و انسجام تیمی بوده که با تفکر سیستمی توانسته در جهت پیشبرد اهداف بانک مبادرت ورزند .

مدیر شعب استان افزود : شعبه حمزه کلا از شعب فاخر و موفق استان بوده که پابه پای شعب درجه یک استان در حوزه جذب منابع فعالیت نموده وبه شرایط مقطعی بسنده ننموده و این باعث رشد و شکوفایی این شعبه در سالیان اخیر بوده است.

تقوی ضمن تاکید بر کاهش بهای تمام شده پول ادامه داد:درجذب منابع رعایت ترکیب منابع الزامی بوده چراکه منابع گران قیمت باعث افزایش بهای تمام شده پول شده ودراین راستا باید با جذب منابع ارزان قیمت خرد وپایدار جهت کاهش بهای تمام شده پول  حرکت نمود.

مدیر شعب استان با تاکید بر بازاریابی برون شعبه ای و نقش راهبری رییس شعبه خاطر نشان کرد: وجود همدلی و تعامل بین کارکنان اولین شرط موفقیت در تحقق اهداف است و در این راستا نقش رؤسای شعب در مدیریت ارتباط با کارکنان و مشتریان نقشی اساسی و محوری بوده که با تیم سازی و برنامه ریزی می تواند در ارایه خدمات بهینه به مشتریان اثرگذار باشد .

شایان ذکر است در این مراسم برش کیک به مناسبت عبور مانده منابع شعبه  از مرز 700 میلیارد توسط انجام پذیرفت .

همچنین مدیر شعب استان از دونفر از کارکنان شعبه آقایان ابوالقاسم حمزه پو و مرتضی پاکدین که در خصوص بازاریابی و جذب منابع نقش بسزایی داشتند تقدیر کتبی نمود.

آخرین بروزرسانی 1396/5/14