فهرست اخبار فهرست اخبار

بازدید قایم مقام وزیر راه وشهرسازی از پروژه های مسکن مهر استان مازندران

با حضور مهرآبادی قایم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، مهندس نبیان معاون عمرانی استانداری مازندران و مدیران استانی از برخی پروژه های مسکن مهراستان بازدید شد

 احمد اصغری مهرآبادی در این بازدید با اشاره به لزوم تخصیص اعتبار برای اتمام پروژه های مسکن مهروایجاد خدماتی زیر بنایی در طرح‌های مسکن مهر، افزود: به منظور تسریع در اجرای این پروژه‌ها، مسوولان و مدیران استانی و شهرستانی علی الخصوص راه و شهرسازی، همکاری لازم را با شرکت‌های خدمات‌رسان داشته باشند.
مهرآبادی ادامه داد: اتمام ساخت مسکن مهر، به منزله اتمام پروژه های مسکن مهر و بستن پرونده مسکن مهر نیست وهمه دستگاه ها ی متولی باید کمک کنند تا خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر ارایه شود تا پروژه ها به موقع تحویل شوند.

گفتنی است پروزه 2800واحدی مسکن مهر میارکلا ساری و204واحدی شهرک امام بهشهر از جمله پروژه هایی بود که مورد بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر قرار گرفت .

همچنین درادامه در جلسه شورای مسکن استان مصطفی تقوی مدیر شعب استان ضمن ارایه گزارش اجمالی از عملکرد مدیریت در ارتباط با مسکن مهرو بافت فرسوده در چند نوبت به سؤالات مطروحه معاون وزیر راه و شهرسازی در جلسه مذکور پاسخ دادند .

شایان ذکر است مهر آبادی قایم مقام وزیر راه وشهرسازی با تجلیل از نقش مؤثر بانک مسکن در پرداخت تسهیلات مسکن مهر در احداث ، اتمام و بهره برداری واحدهای مسکونی وهمچنین تامین مالی  پروژه ها تقدیر و تشکر نمود.

 

قابل ذکر است از تعداد 105 هزار و هشتصد واحد منعقد شده ،‌ تعداد 64 هزارو نودوپنج  واحد در قالب مسکن مهر شهری ، 35 هزارو هفتاد و دو واحد در قالب مسکن روستایی و 5 هزارو ششصد وسی سه واحد در بخش بافت فرسوده شهری می باشد و مدیریت مازندران در نسبت واحدهای فروش اقساطی شده به کل واحدهای احداثی بدون آماده سازی با 81درصد حایز رتبه برتر دربین مدیریتهای شعب سراسر کشور می باشد.
آخرین بروزرسانی 1397/4/25