فهرست اخبار فهرست اخبار

آیین تکریم معاون سابق مالی وفناوری مدیریت مازندران

با حضور مصطفی تقوی ، مدیر شعب استان ، مسیولین مدیریت ، رؤسای شعب،برخی همکاران بازنشسته و کارکنان مدیریت مراسم تکریم رامین ذبیحی معاون مالی وفناوری سابق مدیریت مازندران در سالن اجتماعات امام خامنه ای مدیریت برگزار گردید.

مصطفی تقوی مدیر شعب استان در بخشی از سخنان خود با قدردانی از تلاشهای دلسوزانه و پیگیر معاون سابق مالی وفناوری مدیریت ،ایشان را از همکاران متعهد، اخلاق مدار و متواضع عنوان کرد و افزود : صداقت ، انجام به موقع وظایف و احساس مسیولیت از مشخصه های بارز وی بوده است .

تقوی با تاکید بر شخصیت آرام ،خوشرو وصبورذبیحی خاطر نشان کرد: وی در تصمیمات خود اصل خرد جمعی را مدنظر داشته و در موضوعات مرتبط با حوزه کاری و بانک ،نگاه تحلیل وکارشناسانه داشت .

در ادامه مدیر شعب مازندران ایجاد تغییر و جابجایی را ازجمله ضرورت‌های یک سازمان پویا دانست و افزود: ایجاد تغییرات سبب بروز تحولات مثبت و تبادل اطلاعات و اندیشه خواهد بود و باید با استقبال از تغییرات از آن‌ها در جهت مثبت سود برد.

تقوی بابیان اینکه امروزه افرادی موفق هستند که تغییرات را به‌عنوان یک فرصت دنبال می‌کنند افزود: افراد باید خود به دنبال تغییر در تمام مراحل زندگی باشند چراکه تغییر همیشه با نوسازی و اتفاقات خوب همراه می‌باشد.

مدیر شعب استان با بیان اینکه دوران خدمت را یک فرصت تلقی نموده و لحظه لحظه کارمان باید هدفمند باشد، افزود:دوران خدمت فرصتی است که باید محترم شمرده شود و آنچه مهم است نگریستن به طول خدمت به عنوان ابتدایی ترین مشی فردی نیست بلکه نگریستن به عرض خدمت بوده و اینکه در دوران خدمت توانسته چه اثری به جا گذاشته وتاچه حد واندازه درراه انجام وظیفه مثمر بوده است.

تقوی در ادامه ضمن بر شمردن افتخارات و موفقیتهای مدیریت مازندران در همه زمینه ها همچنین عبور مانده منابع مدیریت از مرز30هزار میلیارد ریال ،اظهار نمود : موفقیتهای حاصله مرهون کار تیمی و فشرده و تلاش و جدیت همه جانبه تمامی کارکنان در سطح استان بوده است و امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته و با همسویی و همدلی موجود ستاد و صف و مسیولین و کارکنان شعب شاهد موفقیتهای بیشتری در آینده باشیم .

مدیر شعب مازندران در پایان ضمن آرزوی توفیق برای ذبیحی در سمت معاون مالی وفناوری مدیریت گیلان از ایشان به عنوان یکی از مسؤلان موفق یاد نمود و ابراز امیدواری کرد که با حول و قوه الهی و با استفاده از تجربیات قبلی در جایگاه جدید نیز نیز موفق عمل خواهند نمود .

در بخش دیگر از مراسم ذبیحی معاون مالی وفناوری سابق مدیریت مازندران ضمن ارایه گزارشی از عملکرد خود در دوران تصدی معاونت مالی وفناوری ، از تمامی کارکنان ستاد و شعب و حمایت مدیریت به دلیل همکاری و همراهی با وی قدردانی و افزود: استان مازندران دارای پتانسیل‌ها و توانمندی‌های بسیاری است و در طی قریب به یک دهه با همکاری و همدلی هم تلاش‌های زیادی در جهت تحقق برنامه‌ها و اهداف پیش رو که همان ارتقا ی سطح فعالیت‌های بانک بوده انجام شده و این بازخورد و نتیجه حاصل تلاش تک‌تک همکاران در سطح استان می‌باشد.

شایان ذکر است در پایان مراسم با اهدا هدایایی از طرف مدیریت و کارکنان ستادی از زحمات رامین ذبیحی معاون مالی وفناوری سابق تقدیر گردید .

آخرین بروزرسانی 1397/5/28