فهرست اخبار فهرست اخبار

همزمان با هشتادمین سالگرد تاسیس بانک از مشتریان هدف بانک در استان تقدیر شد

همزمان با هشتادمین سالگرد تاسیس بانک مسکن ،با هدف مشتری مداری و تکریم مشتریان و به منظور استمرار و وفاداری مشتریان هدف ، مدیر شعب استان با همراهی معاون اجرایی و کارشناس روابط عمومی با حضور در محل کار مشتریان هدف استان ، از آنان تقدیر نمودند .

مصطفی تقوی مدیر شعب استان  در بخشی از سخنان خود با اشاره به جایگاه مشتریان وقدردانی از همراهی همیشگی  آنان افزود:  این دیدار با هدف برقراری ارتباط دوسویه بیشتر بین بانک و مشتریان بوده و اعتقاد داریم رضایت مشتریان که جزی ذینفعان بانک می‌باشند از اولویت کارها و اهداف اصلی ما است و در حقیقت آنها مهمترین ناظران بر فعالیت ما هستند.

در این دیدارمصطفی تقوی مدیر شعب استان ضمن تقدیر از مشتریان هدف  بر لزوم تعامل بانک با مشتریان اشاره و افزود:  هدف از این دیدار وتقدیر از مشتریان هدف ارج نهادن به  جایگاه مشتریان و تعامل اثر بخش با آنان بوده و سعی ما بر این است تا با ایجاد بستر مناسب جهت تعاملات مالی با مشتریان، نیازهای آنان را شناسایی نموده و انتظارات آنان را بیش از پیش برآورده سازیم.

مدیر شعب مازندران اهدای هدایا  به مشتریان هدف  به جهت قدردانی و همکاری با بانک مسکن ،اظهار امیدواری کرد با حمایت و همراهی مشتریان در آینده ارتقای جایگاه خدمت رسانی وتسریع روند روبه رشد بانک را شاهد باشیم. 

شایان ذکر است مشتریان هدف ضمن ابراز خرسندی از حضور مسیولین بانک مسکن استان ، ضمن اعلام رضایتمندی از خدمات بانک مسکن ، از رفتار شایسته کارکنان شعب نیز تقدیر نمودند .

آخرین بروزرسانی 1397/11/1