فهرست اخبار فهرست اخبار

تقدیراز پذیرندگان برتر پایانه فروشگاهی بانک مسکن استان مازندران در جشنواره عیدانه ناو اکو

با هدف تشویق و ترغیب پذیرندگان به استفاده از پایانه های فروشگاهی بانک و در راستای ترویج و گسترش فرهنگ بانکداری الکترونیک در جشنواره عیدانه ناواکو ،کارشناس بازاریابی با همراهی رییس شعبه سعدی نوشهر و عباس آباد و رضایی مسؤل دفتر شرکت ناواکو در مازندران از مشتری و پذیرندگان فعال و برتر پایانه فروشگاهی ، خانم آسیه جمشیدی پورو حسین اوجانی به ترتیب دارندگان مشاور املاک و دفتر پیشخوان دولت با اهدای نیم سکه و تمام سکه بهارآزادی تقدیر نمودند .

بهنام رضایی مسؤل دفتر شرکت ناواکو در مازندران اظهار نمود: تقدیر و تشویق پذیرندگان فعال پایانه های فروشگاهی با هدف برقراری تعامل و ارتباط مؤثر با مشتریان واستمرار همکاری و وفادارسازی آنان برای استفاده بیشتر ازپایانه های فروشگاهی صورت گرفته است .

رضایی ادامه داد: در این جشنواره که به مدت دو ماه از ابتدای اسفند97 تا پایان اردیبهشت 98 برگزار می‌شود، پذیرندگان دستگاه‌های کارت خوان بانک مسکن به ازای هر هشت تراکنش خرید در هر روز یک امتیاز و همچنین به ازای هر تراکنش خرید با مبلغ حداقل دو میلیون ریال یک امتیاز دیگر را کسب می‌کنند.

مسؤل دفتر ناواکو مازندران تصریح نمود: قرعه‌کشی این جشنواره به صورت دوهفتگی برگزار شده و هر دوهفته به 5 نفر از پذیرندگان دستگاه‌های کارت‌ خوان بانک مسکن که طی یک ماه حداقل 100 امتیاز کسب کنند، سکه تمام بهارآزادی وبه 5 نفر از پذیرندگانی که طی یک ماه حداقل یک امتیازرا کسب نمایند، نیم سکه بهارآزادی اهدا می‌شود.

لازم به ذکر است پذیرندگان پایانه‌های بانک مسکن می‌توانند با مراجعه به پورتال شرکت ناواکو به آدرس www.navaco.org از امتیاز خود در طی هردو هفته و نتایج قرعه‏‌کشی مطلع شوند.

آخرین بروزرسانی 1398/2/30