فهرست اخبار فهرست اخبار

دیدار معلمان و دانش آموزان دیروز به مناسبت هفته معلم در مدیریت مازندران

همزمان با هفته معلم وگرامیداشت یادوخاطره استاد شهید مرتضی مطهری وبا هدف پاسداشت مقام وجایگاه این قشرشریف وفرهیخته از معلمان دوران تحصیل رؤسای شعب و دوایر استان تجلیل به عمل آمد.

مصطفی تقوی مدیر شعب استان ضمن گرامیداشت مقام معلم و یاد و خاطره معلم شهید مرتضی مطهری درخصوص تجلیل از معلمان دوران تحصیل رؤسای شعب استان خاطر نشان نمود :ذکر خاطرات دوران تحصیل توسط دانش آموزان  ومعلمان دیروز از اهداف اصلی این تجلیل بوده و مرور این خاطرات در اصل به معنای اهمیت دادن به عرصه تعلیم و تربیت و جایگاه معلم بوده تا همواره قدردان فعالان عرصه اعلیم و تربیت باشیم وبرای تعالی علم و دانش در جامعه و کشور بکوشیم.

تقوی ادامه داد:  احترام به معلم حرمت گذاشتن به علم، ارزش‌ها و دانایی هاست و این احترام در تربیت و موفقیت فرزندان این مرز وبوم تاثیر بسزایی دارد. باید شان و شخصیت معلم حفظ شود و ما امیدوار هستیم در سال‌های آینده بتوانیم در مراسم با شکوهی از این معلمان دیروز تجلیل نماییم.

شایان ذکر است برگزاری این دیدارهای معلمان و دانش آموزان دیروز در سراسر استان، کار ارزشمند و ابتکاری بوده که با پیگیری مسؤلین مدیریت انجام شده است.

در این دیدارهای رؤسای شعب استان با اهدایلوح تقدیر با امضای مدیر شعب استان و رییس شعبه و همچنین هدیه ای معلمان دیروز خودر ا مورد تجلیل قرار دادند.


دربخشی ازاین لوح سپاس آمده است:

 معلم فرهیخته و فرزانه

همه پیشرفت های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افراد دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معّلم سیراب می شوند.از این منظر کشور وامدار همه معلّمانی است که بحق چراغ هدایت بشریت را به تاسی از پیامبر اعظم ( ص ) روشن و فروزان نگاه داشته اند.

با فرا رسیدن سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و روز سترگ معّلم فرصت را مغتنم شمرده،  درود و بدرود خویش را تقدیم میداریم و در کمال ادب و ارادت این لوح تقدیر تقدیم محضر عالمانه و اندیشمندانه ی شما می گردد.

از حضرت علیم آرزو دارد همواره در کسوت شریف معلّمی با کلام نافذ و عزم راسخ و با تولید علم و دانش و پژوهش جهت آینده سازان این مرز و بوم  با سرافرازی برای نیل به زندگی سعادتمندانه ی دنیوی و رستگاری اخروی کوشا و پویا باشید.

آخرین بروزرسانی 1398/2/30