فهرست اخبار فهرست اخبار

« حضور بانک مسکن در نمایشگاه بین المللی تخصّصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته استان مازندران »

مراسم افتاحیه این نمایشگاه که با حضور برخی مقامات کشوری و استانی وشرکتهای مطرح داخلی و خارجی در مرکز تجارت بین المللی کاسپین نیاوران در مرکز استان برگزار شد که اخبار نمایشگاه و مراسم افتتاحیه در سطح وسیعی از مطبوعات استانی و خبرگزاریهای مطرح بازتاب یافت

مصطفی تقوی مدیر شعب استان در حاشیه بازدید از غرفه بانک در این نمایشگاه اظهار داشت : مدیریت شعب مازندران به منظور تشریح و معرفی خدمات بانک مسکن در نمایشگاه بین المللی تخصّصی صنعت ساختمان وصنایع وابسته  مازندران و با هدف شناخت هر چه بیشتر فعالان حوزه صنعت ساختمان و آشنا ساختن مردم و مشتریان با خدمات بانک دراین نمایشگاه حضور یافته است .

تقوی ادامه داد: فلسفه برگزاری نمایشگاه بین­ المللی صنعت ساختمان آن است که تولید کنندگان و فعالان صنعت ساختمان و صنایع وابسته به ارایه آخرین دستاوردهای حوزه فعالیت خود بپردازند و بانک مسکن هم بنا به ماهیت تخصصی خود با حضور در چنین نمایشگاه­ هایی می­ تواند به پیش­برد اهداف خود کمک کند و از فرصت حضور در این نمایشگاه برای ارتباط با فعالان بخش ساختمان و مشتریان به بهترین شکل استفاده نماید.

مدیر شعب استان در ادامه در بخشی از سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال 98 با عنوان رونق تولید توسط مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد : برای اجرایی شدن این مهم باید همه ما همگام باشیم و سهم فعالان صنعت ساختمان و صنایع وابسته به عنوان بخش بزرگی از بدنه اقتصادی کشور که با صنایع و حرف مختلف بطور مستقیم و غیر مستقیم مرتبط بوده، باید پررنگ باشد .

همچنین رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن که در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه حضور داشته در بخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد: چنین نمایشگاه هایی باعث می شود خواسته ها و دیدگاه های فعالان صنعت ساختمان و بازار مسکن به شکل سریع و بی واسطه به مسوولان منتقل شود و مسؤلین و کارشناسان بانک مسکن نیز با حضور در این نمایشگاه  در مذاکره با  شرکت های ساختمانی و سایر فعالان این حوزه به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.
 
احمدی با اشاره به اینکه فضاهای نمایشگاهی صرفا محلی برای جذب مشتری نیست بلکه مکان خوبی برای معرفی خدمات بانک است ، ادامه داد: شناساندن و ایجاد تصویر ذهنی و ایجاد مقدمات اولیه به منظور ارتباطات بلند مدت، از اهداف بانک است.

لازم به ذکر است بانک مسکن در این نمایشگاه با هدف رفاه حال بازدید کنندگان نسبت به نصب و راه اندازی وب کیوسک در محل نمایشگاه اقدام نموده و مسؤلین وکارشناسان بانک در طول دوره برگزاری نمایشگاه با استقرار در محل غرفه این بانک به سؤالات و ابهامات بازدیدکنندگان پاسخ دادند .

گفتنی است نمایشگاه بین المللی صنعت ساختما­ن، از تاریخ 21 تا 24 خردادماه سال جاری در مرکز تجارت بین المللی کاسپین نیاوران در مرکز استان برگزار شد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1398/4/13