فهرست اخبار فهرست اخبار

سمینار بررسی عملکرد شعب و تبیین سیاستهای بانک

به منظور برنامه ریزی و ارایه طریق با حضور مسیولین مدیریت و رؤسا و معاونین شعب در سالن هماش امام خامنه ای مدیریت برگزار گردید .

مصطفی تقوی معاون اجرایی مدیریت در بخشی از سخنان خود با اشاره به آمارهای مربوط به عملکرد موفق مدیریت در سال گذشته یادآور گردید : عملکرد مطلوب مدیریت در سال گذشته مرهون برنامه ریزی و تلاش مداوم کارکنان بوده که با توجه به تجارب سال گذشته ، سال جاری را با تلاش و همت معطوف به تحقق کامل اهداف بانک در حوزه های جذب و وصول مطالبات نماییم .

تقوی در بخش دیگر از سخنان خود با تاکید بر برنامه محور بودن امر بازاریابی اظهار نمود : مسیولین شعب باید با تقسیم کار در شعبه و برنامه ریزی در جهت افزایش منابع و همچنین کار گروهی و مشارکتی و با تکیه بر اصل مشتری مداری نسبت به ارتباط مستمر با مشتریان علی الخصوص مشتریان ویژه و فعال اقدام نموده ، تا با استفاده از فرصتها نقش آفرینی مطلوب در امر جذب منابع داشته باشیم.

معاون اجرایی مدیریت با اشاره به ظرفیتهای موجود و توانمندی و پشتکار همکاران شعب ، خاطر نشان کرد: همکاران باید همچون سال گذشته شعار توکل ، تدبیر و تلاش را سرلوحه کار خود قرار داده و ضمن پرستاری از مشتریان ویژه با کمی تلاش بیشتر و استفاده از تجارب شعب موفق ، حساسیت به امور جاری شعبه و همچنین رصد مشتریان و بازار ، نسبت به حفظ ، تقویت و جذب منابع اقدام نموده تا بتوانیم با عزم و کوشش جمعی و همراهی با برنامه های راهبردی بانک نسبت به افزایش منابع شعبه ، سهم از بازار منابع و همچنین ارتقای جایگاه مدیریت موفق عمل نماییم .

 

تقوی با اشاره به برنامه های مدیریت در سال 94 با برگزاری جلسات متعدد در خصوص تبیین سیاستها در حوزه جذب منابع و وصول مطالبات افزود : داشتن منابع انسانی توانمند یکی از عوامل اصلی موفقیت بوده که مدیریت با تکیه بر اصل احساس تعلق سازمانی و با دعوت از همکاران در تصمیم سازی و کارگروهی و مشارکتی و استفاده از نظرات جمعی در برنامه ریزی ها انتظار آن دارد بتوانیم در خصوص تحقق اهداف بانک در حوزه جذب منابع و وصول مطالبات موفق عمل نماییم .

معاون اجرایی مدیریت نقش ستاد مدیریت را برنامه ریزی و پشتیبانی نیروهای صف عنوان کرد و افزود : امیدواریم همکاران صف و ستاد با همدلی و همراهی و مشارکت از تمام توان خود برای پیشبرد اهداف بانک استفاده نمایند .

در بخشی دیگر از سخنان آقای ذبیحی معاون مالی و فناوری مدیریت ، ضمن ارایه گزارش آماری از عملکرد شعب در خصوص اهداف جذب منابع و وصول مطالبات معوق یادآور شد : مدیریت همچون سال با پرداخت پاداش متناسب با عملکرد در حوزه جذب منابع و وصول مطالبات بصورت انفرادی و شعبه ای توانسته بخشی از زحمات همکاران فعال در این عرصه را جبران نماید که انتظار داریم در پرتو عنایات حق تعالی و تلاش همکاران صف و ستاد ، اهداف شهب و در نهایت اهداف مدیریت را محقق نماییم .

همچنین در بخش دیگر ، با تشکیل پنل ، توضیحاتی در خصوص سیاست جدید بانک در بخش صندوق مسکن یکم ، نرخ سود سپرده ها و همچنین وصول مطالبات توسط رؤسای دوایر مالی و حقوقی ارایه شده که به ابهامات و سؤالات همکاران ، رؤسا و معاونین شعب ، پاسخ لازم ارایه شد .

شایان ذکر است در پایان سمینار از همکاران فعال در امر تدریس و آموزش مدیریت با اهدای لوح و هدیه اهدایی اداره کل آموزش تقدیر بعمل آمد .

آخرین بروزرسانی 1394/4/30