فهرست اخبار فهرست اخبار

کسب رتبه اول مدیریت شعب استان مازندران در مجمع ارزیابی عملکرد بانک در بین مدیریتهای هم درجه کشور

بلوچی سرپرست مدیریت شعب استان مازندران اظهار نمود:درمجمع ارزیابی عملکرد سال 93 بانک مسکن که با حضور مدیران ارشد به منظور بررسی عملکرد مدیریتهای شعب سراسر کشور در بخشهای جذب منابع ،ترکیب منابع، وصول مطالبات معوق ، فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر ، درآمدهای کارمزد محور و بانکداری الکترونیک برگزار شد،مدیریت شعب استان مازندران توانست رتبه اول را دربین مدیریتهای هم درجه سراسر کشور کسب نماید.

بلوچی با ابراز خرسندی از نتایج ارزیابی عملکرد مدیریت خاطر نشان کرد: در راستای حفظ وارتقای جایگاه عملکرد و استراتژی ابلاغی بانک انتظار می رود همه کارکنان به وی‍ژه مسیولین شعب ضمن آگاهی و اشراف کامل از شاخص های مورد ارزیابی با حس مسیولیت پذیری و تعهد در جهت تحقق اهداف مورد نظر تلاش نمایند.

مهدی بلوچی سرپرست مدیریت شعب مازندران ضمن تبریک کسب رتبه اول در بین مدیریتهای هم درجه آن را ثمره تلاش همه کارکنان ذکر کرد واظهار امیدواری نمودتا با تلاش ،همدلی و وحدت بتوانیم در سنوات آتی نیز به این موفقیت نایل شویم.

شایان ذکر است مدیریت شعب استان مازندران درمجمع ارزیابی عملکردبانک مسکن با کسب امتیاز 73.96 و نتیجه ارزیابی مطلوب بالاترین رتبه را در بین مدیریتهای هم درجه سراسر کشور کسب نمود

آخرین بروزرسانی 1394/4/30