فهرست اخبار فهرست اخبار

بررسی عملکرد وصول مطالبات معوق مدیریت مازندران در سال 93 و برنامه ریزی راهبردی آن در سال 94

جلسه تحلیل و بررسی عملکرد وصول مطالبات در سال 93 وبرنامه ریزی راهبردی و ادامه روند آن درسال جاری با حضور مدیر شعب استان مازندران و اعضای کمیته وصول مطالبات مدیریت برگزار گردید .

در این نشست بلوچی مدیر شعب استان ضمن تقدیر از عملکرد کارکنان در سال 93 با تکیه بر کاهش مطالبات معوق در سال جاری افزود : کمیته پیگیری وصول مطالبات باید با دقت و توجه بیشتر در این امر مهم تلاش نموده و آمار مطالبات را بصورت روزانه ، هفتگی و ماهانه رصد نموده و با مدیریت و برنامه ریزی و تعامل با شعب همچون سال گذشته نسبت به کاهش مطالبات معوق مبادرت ورزد .

بلوچی در ادامه خاطر نشان کرد مهمترین بخش در خصوص پیگیری مطالبات معوق ، نظارت مستمر و پیگیری مجدانه است تا زمینه ایجاد مطالبات معوق را به حداقل برسانیم و این امر مستلزم مشارکت همه کارکنان به عنوان یک وظیفه اصلی است .

 

مدیر شعب استان در ادامه یادآور شد : نقش رؤسای شعب در وصول مطالبات معوق از همه کارکنان بیشتر و مهمتر است که در این امر مهم ، ارتباطات ، مراودات و رایزنی های مناسب رؤسای شعب با سازمانها و شرکت های دخیل ضروری است و برای این خصوص تمامی کارکنان صف و ستاد دوشادوش هم باید باید به ایفای نقش بپردازند و تدابیر و راهکارهای لازم را به شعب ارایه نمایند .

آخرین بروزرسانی 1394/4/30