فهرست اخبار فهرست اخبار

برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان مدیریت مازندران فجر93

مدیریت شعب مازندران با هدف ایجاد روحیه شادابی و نشاط و همچنین ارتقای انگیزه کارکنان مسابقات ورزشی کارکنان را به مناسبت دهه مبارک فجر در رشته های فوتسال ، والیبال ، شنا ، دو و میدانی ، تنیس روی میز ، شطرنج و بدمینتون برگزار نمود .

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات که با حضور مدیر شعب استان ، معاونین مدیر استان و دیگر مسولین مدیریت ،مربیان ،داوران وجمعی از همکاران مدیریت و شعب در ساری برگزار گردید.

آقای بلوچی مدیر شعب استان طی سخنانی ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و یاد امام شهدای و شهدای با تکیه بر اهمیّت ورزش در دین مبین اسلام و تاکیدات و سخنان ایمه معصوم و همچنین مقام معظم رهبری در این خصوص ، برگزاری این مسابقات را در بارور شدن استعدادهای ورزشی کارکنان و افزایش نشاط و شادی بین کارکنان اثر گذار دانست و افزود : با فراهم نمودن زمینه ورزشی در بین کارکنان می توان به ایجاد فضای دوستانه و صمیمی در میان آنان کمک نمود تا ساعاتی را در فضایی جدا از محیط اداری با یکدیگر سپری کنند و خود را درمیادین ورزشی محک بزنند .

مدیر شعب استان همچنین خاطرنشان کرد : توجّه به شادابی و سلامتی کارکنان همواره یک ضرورت محسوب شده و می تواند به عنوان یک ابزار برای تحقّق اهداف بانک بیش از ابزارهای دیگر مؤثر واقع شود .

درادامه آقای تقوی معاون اجرایی مدیریت ضمن ارایه توضیحات در خصوص عملکرد شورای ورزشی مدیریت و نحوه برگزاری این دوره از مسابقات و تقدیر و تشکّر از برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در بخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد : این دوره از مسابقات طی فراخوان سراسری در سطح استان و با برنامه ریزی مدون برگزار شده و تیم ها و نفرات برتر رشته های مختلف جهت حضور در المپیاد ورزشی کارکنان بانک مسکن و سیستم بانکی کشور معرفی خواهند شد .

شایان ذکر است درا ین دوره از مسابقات در رشته فوتسال تیم بهشهر و نکای توانست با درخشش ورزشکاران خود عنوان قهرمانی را کسب نماید و تیم های قایمشهر و ساری الف توانستند به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب نمایند .

همچنین در رقابتهای والیبال تیم بابل توانست مقام اوّل را کسب نماید .

در رشته های شطرنج ، بدمینتون و تنیس روی میز به ترتیب آقایان جعفر رستمی، جواد صادقی و محسن عبادی مقام قهرمانی این دوره از رقابتها را کسب نمودند .

در رشته شنا رده سنی زیر 30 سال آقای مسعود صالحی ، رده سنی 30 تا 35 سال آقای ابوذر دهقان ، رده سنی 36 تا 40 سال آقای سید کاظم تقوی و بالای 40 سال آقای رضوان اسکندری توانستند عنوان قهرمانی را کسب نمایند .

در رشته دو و میدانی نیز مسابقات در سه رده انجام شد که در 3 هزار متر آقای حامد امیری ، در 2 هزار متر آقای اکبر داودی و در رده هزار متر آقای حسن فلاح نژاد مقام اوّل را کسب نمودند .
شایان ذکراست درمراسم اختتامیه ،از قهرمانان ورزشی این دوره از مسابقات با اهدا هدایا ،لوح تقدیر و جام قهرمانی تقدیر شد.

آخرین بروزرسانی 1394/4/30