فهرست اخبار فهرست اخبار

صالحی رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب استان تهران:سیستم مانیتورینگ عملکرد شعب به زودی در اختیار کلیه شعب قرار خواهد گرفت

به منظور بررسی عملکرد و مشکلات شعب ، آقای هاشمی مدیر امور منابع انسانی ، آقای صالحی رییس اداره کل مدیریتهای شعب استان تهران ، آقای ارمغانی رییس اداره کل آموزش از شعب شهرستان آمل بازدید نمودند .

در این بازدید بلوچی مدیر شعب استان ، ضمن ارایه گزارش عملکرد با بیان اینکه حضور مقامات و اولیای بانک موجب افزایش انگیزه و روحیه کارکنان جهت خدمت رسانی مطلوب به مشتریان می شود ، خاطر نشان کرد : در سال جاری توانستیم با توکل ، تدبیر وتلاش رشد قابل توجهی را در بخش جذب منابع و همچنین کاهش مطالبات غیرجاری داشته باشیم و امید است با رهنمودهای مدیران ارشد بانک و تلاش همکاران جهت پیشبرد اهداف بانک، کوشاتر از گذشته عمل نماییم .

آقای هاشمی مدیر امور منابع انسانی طی سخنانی سیاست ها و استراتژی بانک را در بخش آموزش و سرمایه های انسانی بیان کرد و خواستار شد تا همکاران با تلاش و همت، بانک را در رسیدن به اهداف و برنامه های خود یاری رسانند.

مدیرامور منابع انسانی با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی نقطه نظرات همکاران ، خلاقیت و مشارکت آنان را از عوامل توسعه و پیشرفت بانک برشمرد و بر به روز بودن دانش سازمانی کارکنان توام با سرعت عمل و دقت تاکید نمود .

آقای صالحی رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب استان تهران در این بازدید جایگاه رؤسای شعب را بسیار مهم ، حساس و پرمسیولیت توصیف کرد و اظهار داشت : رییس شعبه می تواند نقش ارزنده و تاثیرگذاری در تعالی بانک ایفای نماید و در این مسیر باید نقشه راه ترسیم نمود و حرکت در چارچوب برنامه ونقشه راه عملی نماید .

صالحی در ادامه با بیان اینکه سیستم مانیتورینگ شعب به زودی اجرایی می شود افزود : این سیستم در اختیار شعب قرار گرفته و بر مبنای آن شعب آخرین وضعیت نتایج عملکرد ، تحلیل های عملکردی و مبنای تخصیص ارزیابی شعب اعم از درجه شعب ، کارایی و مقایسه خود با شعب استان و کشور در دسترس کاربران قرار می گیرد تا بر اساس آن شعب نسبت به تجزیه و تحلیل عملکرد خود و بهبود و ارتقای کارایی اقدام نمایند .

صالحی در ادامه وصول مطالبات ، بازاریابی و افزایش سهم بازار و بانکداری الکترونیک را از جمله مهم ترین وظایف رییس شعبه برشمرد و با تاکید بر حفظ منابع و پیگیری مطالبات غیرجاری علی الخصوص فروش اقساطی مسکن مهر از همان قسط اول ، خواستار همکاری و تلاش مضاعف همه همکاران شعبه برای دستیابی به اهداف ترسیمی شد .

آقای ارمغانی رییس اداره کل آموزش در این بازدید عنوان نمودند : پیوستگی آموزش با بدنه بانک باعث ارتقای عملکرد می شود و در این خصوص حضور نیروهای فرهیخته ، انگیزه ای برای تعالی و رشد سازمان خواهد بود .

ایشان نقش رییس شعبه را منوط به ارتباط مشتری و خارج از سازمان ندانست ، بلکه باید با پرسنل و درون سازمان هم ارتباط سازنده و تعاملی داشته باشد .

شایان ذکر است در ان بازدید ها ، مدیران ارشد بانک با همکاران به گفتگو پرداختند و عملکرد و کم وکیف ارایه خدمات به مشتریان ، وضعیت شعب از لحاظ منابع ، مصارف و سیستم ها مورد توجه و بررسی قرار گرفت و رهنمودهای لازم جهت رفع و حل مسایل موجود ارایه گردید .

آخرین بروزرسانی 1394/4/30