فهرست اخبار فهرست اخبار

به مناسبت روز جهانی معلولان صورت گرفت :

تجلیل از همکاران معلول و خانواده های آنان در مدیریت شعب استان مازندران همزمان با 12آذرروز جهانی معلولان ،مهدی بلوچی مدیر شعب استان با همراهی معاونین و دیگر مسیولین مدیریت با حضور در منزل همکاران معلول و یا دارای فرزند معلول از آنان تجلیل نمودند .

بلوچی مدیر شعب استان ، ضمن تبریک و گرامیداشت این ایام ، طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع خانواده های همکاران با استناد به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "نگهداری از معلولین و کسانی که از سلامت جسمی برخوردار نیستند،یکی از بزرگترین حسنات است"از نقش والای همکارانی که از فرزند معلول خود در منزل نگهداری می کنند تجلیل و تقدیر و خاطرنشان نمود: روز جهانی معلولان فرصتی برای ارج نهادن به تلاش های بی شایبه این همکاران است تا با انگیزه بیشتر در جهت خدمت رسانی به مشتریان تلاش نمایند.
 
بلوچی در ادامه با اشاره به اینکه روز جهانی معلولان نشان از توجه جامعه جهانی به جایگاه معلولان و توانمند سازی آنان است ، افزود : وجود افرادی که علی رغم محدودیتهای جسمی از مسیولیتها و ایفای نقش اجتماعی خود رویگردان نیستند ، امیدبخش و نشاط آور است و این امر مسیولیت ما را در قبال فراهم کردن زمینه های پیشرفت و بالندگی و حمایت های همه جانبه این عزیزان گوشزد می نماید .

در این دیدارمدیر شعب استان ، نقش خانواده را در حرکت و پیشرفت معلولان بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد : بدون شک معلولانی که همراهی و حمایت خانواده را به همراه دارند ، در ایفای نقش های خود می توانند موفق عمل نمایند .

 

شایان ذکر است در این بازدید،که توسط سه هییت به سرپرستی مدیر ومعاونین در سطح استان انجام گرفت ضمن تفقد ودلجویی از همکاران دارای فرزند معلول، لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود تقدیم این همکاران و خانواده آنان گردید .

آخرین بروزرسانی 1394/4/30