فهرست اخبار فهرست اخبار

همایش تکریم وتجلیل از بازنشستگان مدیریت شعب استان مازندران

مراسم بزرگداشت و تجلیل از مقام پیشکسوتان وبازنشستگان مدیریت شعب مازندران با هدف پاسداشت زحمات و خدمات ارزشمند این گنجینه های ماندگار در مجتمع رفاهی آموزشی دریا کنار برگزار شد.

در این مراسم مهدی بلوچی مدیر شعب استان مازندران ضمن ارایه گزارش اجمالی از عملکرد مدیریت به تجلیل از مقام شامخ همکاران بازنشسته پرداخت و جایگاه کنونی بانک را حاصل زحمات بی شایبه این همکاران در سالهای گذشته دانست و برخورداری از تجربیات آنان را توشه راه آینده ذکر کرد و خاطر نشان نمود: بازنشستگان سرمایه های معنوی و ذخایر تجربه وگنجینه های ارزشمند بانک هستند که این همکاران می توانند با انتقال تجربه های مفید و باارزش خود مارادر مسیر نیل به اهداف بانک هدایت نمایند.

بلوچی در ادامه ضمن پاسداشت مقام و منزلت همکاران بازنشسته ،حفظ حرمت و شخصیت والای آنان را توسط همه کارکنان ضروری دانست و یادآور شد:حضور بازنشستگان افتخاری برای بانک بوده وتعلق خاطر و دلبستگی آنان به گونه ای است که حاضر به قطع ارتباط با بانک نبوده که این را از خصایص بارز و ویژگی ارزشمند کارکنان بانک مسکن برشمرد وابراز امیدواری نمود تا انشاالله بتوانیم در تمام بخشها از تجربه و تخصص همکاران بازنشسته بهره ببریم.

مدیر شعب مازندران با اشاره به اینکه کانون بازنشستگان می تواند مرکز تعامل همکاران بازنشسته باشد افزود:پیشکسوتان بانک با برگزاری نشست و افزایش تعامل با هم و همچنین باکارکنان شاغل، می توانند تجارب خودرا در اختیار همکاران جوانتر قرار دهند تا ما برمبنای اصل خرد جمعی و استفاده از تجارب ارزنده این بزرگواران امانتدار خوبی همچون آنان برای انتقال به نسل بعد باشیم .

بلوچی در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری در تجلیل از بازنشستگان پرداخت واظهار نمود حضرت آقا بازنشستگان را آیینه فردای کارمندان امروز خطاب می نمایند و خواستار ارج نهادن و تکریم شان و منزلت بازنشسگان می باشند.

در ادامه مراسم آقای مصطفی یعقوبی همکار بازنشسته و از مسولین کانون بازنشستگان مدیریت به نمایندگی از جمع کارکنان بازنشسته به ایراد سخن پرداخت.

اجرای برنامه های فرهنگی هنری ازقبیل شعرخوانی،امام خوانی و موسیقی سنتی از دیگر برنامه های جنبی مراسم بود.

آخرین بروزرسانی 1394/4/30