فهرست اخبار فهرست اخبار

دیدار مدیر امور حراست ومسولین مدیریت مازندران با همکار رزمنده

در راستای تکریم پرسنل و بنا به وظیفه دینی و انسانی ،مدیر امور حراست بانک با همراهی مسولین مدیریت با حضور درمنزل همکار رزمنده و بیمارآقای حسن احمد علیزاده با ایشان دیدار نمودند.

مهدوی مدیر امورحراست بانک با تجلیل و تکریم از مقام والای ایثارگران ورزمندگان عرصه دفاع مقدس ونقش آنان در امنیت و آرامش امروز خاطر نشان کرد:براین باوریم که دستاوردها وارزش های ماندگار امروز ایران اسلامی حاصل ایثارگریها وفداکاریهای رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس است که اگر ایثارگریها و رشادتهای آنان نبود این آزادی و استقلال ایران اسلامی هم نبود.

مهدوی در بخشی دیگر از سخنان خود افزود:نهادینه کردن فرهنگ ایثاروشهادت در جامعه وظیفه همگانی است و این دیدارها در راستای یادآوری ارزشمندی ایثارو ایثارگران ارجمندی است که آرامش ،امنیت ،عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی در سطح جهان را مدیون آنها و رشادتهای آنان هستیم.

در این دیدار مهدوی مدیر امور حراست بانک ضمن ابراز خرسندی وهمدردی با این همکار و خانواده محترمشان، برای ایشان از درگاه خداوند متعال طلب سلامتی و بهبودی نمود.

شایان ذکر است آقای حسن احمد علیزاده از پرسنل شعبه مرکز ی بابل واز رزمندگان دوران دفاع مقدس بوده که در اثر بیماری در منزل بستری می باشد.

گفتنی است در این دیدارهدیه ای به رسم یادبودبه این همکاررزمنده اهدایشد.

آخرین بروزرسانی 1394/4/30