فهرست اخبار فهرست اخبار

مراسم تکریم رییس سابق شعبه شهید رجایی بابلسر

با حضور مصطفی تقوی مدیر شعب استان ، حاجی پورمعاون اجرایی ،نجفی رییس دایره منابع انسانی و جمعی از مشتریان ویژه، آیین تکریم رییس سابق شعبه شهید رجایی بابلسر در محل شعبه برگزار شد.

مصطفی تقوی مدیر شعب استان در بخشی از سخنان خود با اشاره به بانک مسکن به عنوان بزرگترین بانک تخصصی دولتی کشور فعال در بخش مسکن ،اظهار نمود : :تمام اعتبار بانک به اعتماد مشتریان آن است و بانک مسکن این برند 81ساله ، با تعامل مطلوب با مشتریان و اعتماد سازی بیش از پیش در جهت حفظ این اعتبار می کوشد.

تقوی افزود:بانک مسکن در بین مردم و مشتریان بانک خوشنامی است که این نشان از همت و تلاش همه کارکنان بوده و امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی در جهت پیشبرد اهداف و اعتلای نام بانک مسکن دراستان بکوشیم .

تقوی با اشاره به اینکه تمامی فعالیتهای بانک در سطح کلان در فضایی کوچکتر به نام شعبه پایه ریزی می شود اظهار نمود:رییس شعبه باید با اعمال مدیریت و برنامه ریزی صحیح ،نحوه تعامل با کارکنان و مشتریان را برقرار نموده و در سایه همدلی و همکاری در ارایه خدمات مطلوب به مشتریان وبه تبع تحقق اهداف شعبه  موفق عمل نماید.

در بخش دیگر از مراسم محمد علی خردمندی رییس سابق شعبه شهید رجایی بابلسر از اعتماد مشتریان ، همکاری کارکنان شعبه به دلیل همراهی وی در دوران تصدی ریاست خود قدردانی نمود .

در ادامه عبدالرضا گیلانی رییس جدید شعبه شهید رجایی بابلسر نیز ضمن تقدیر از حسن توجه و اعتماد مدیریت بیان داشت :همه کارکنان باید در راستای اهداف بانک تلاش نمایند و شعبه با داشتن کارکنان متعهد و همراهی مشتریان موجبات ارتقای جایگاه آن را فراهم سازند .

شایان ذکر است در پایان مراسم حکم عبدالرضا گیلانی که پیش از این سمت معاون  شعبه فریدونکنار را عهده دار بوده ، به عنوان رییس شعبه شهید رجایی بابلسر قرایت و از زحمات محمد علی خردمندی رییس سابق شعبه که به افتخار بازنشستگی نایل گردید تقدیر نمود .

آخرین بروزرسانی 1398/10/1