فهرست اخبار فهرست اخبار

تجلیل از همکاران جانباز و ایثارگر مدیریت در هفته دفاع مقدس

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، طی مراسمی با پخش نماهنگ و سخنرانی ، یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و رشادت های بی بدیل و شجاعت های بی نظیر رزمندگان دفاع مقدس تداعی شدواز جانبازان و ایثارگران مدیریت تجلیل بعمل آمد .

این مراسم که با حضور آقای بلوچی مدیر شعب استان ،معاونین و مسولین مدیریت ، همکاران مدیریت وشعب ساری و جانبازان ، آزادگان و رزمندگان عرصه دفاع مقدس برگزار گردید ، آقای بلوچی مدیر شعب استان دربخشی از سخنان خود ضمن تبریک و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره غیور مردان عرصه دفاع مقدّس و امام شهدای ، امام راحل (ره) افزود : دوران دفاع مقدس جزو برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزها و ارزش‌های میهن اسلامی است وگرامیداشت یاد و خاطره حماسه 8 سال دفاع مقدس و شهدای گلگون کفن وظیفه هر ایرانی است.

ایشان در ادامه حفظ و گسترش فرهنگ بسیجی را یکی از اولویتهای مهم کارهای فرهنگی مدیریت دانست و خواستارآن شد که با استفاده از تجربیات 8سال دفاع مقدس ومقاومت در برابر ماشین جنگی دنیا،رهنمودهای مقام عظمای ولایت در خصوص اقتصاد مقاومتی اجرایی و عملیاتی گردد.

در ادامه سردار عمرانی از رزمندگان و جانبازان وازفرماندهان لشکر 25کربلا دردوران دفاع مقدس ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، آن را یادآور دلاوری ها و رشادتهای رزمندگان در عرصه دفاع مقدّس دانست وتوکّل به خدا را رمز اصلی حرکت رزمندگان و بسیجیان عنوان کرد و افزود : بسیجیان در دوران دفاع مقدّس از نظر علایق ملّی و مذهبی در بالاترین سطح قرار داشتند و هیچ عاملی جز توکّل به خدا ، عشق به اهل بیت (ع) و رهبر کبیر انقلاب امام راحل (ره) نمی توانست ما را پیروز گرداند .

همچنین سردار عمرانی ضمن بیان خاطراتی از دفاع مقدس و رشادتهای خالصانه مردم و بسیجیان اظهارنمود: دفاع مقدس با خود واژه زیبای مقاومت را به همراه دارد که دارای ریشه‌هایی عمیق است.

شایان ذکر است در پایان مراسم از همکاران جانباز و آزاده مدیریت با اهدای سکه تقدیر بعمل آمد .

آخرین بروزرسانی 1394/5/5