فهرست اخبار فهرست اخبار

معاونت مالی و فناوری مدیریت مازندران عنوان کرد:

کسب رتبه سوم در مبلغ تراکنش های پایانه های فروش و رتبه هفتم در مانده مسکن کارت

به منظور بررسی عملکرد شعب در بخش بانکداری الکترونیک جلسه ای با حضور معاون مالی و فناوری مدیریت ، رؤسای دوایر سیستمها و امور مالی و داده ها و برخی روسای شعب در سالن شهدای مدیریت برگزار گردید.

در این جلسه ذبیحی معاون مالی و فناوری مدیریت با قدردانی از تلاش همکاران در تحقق اهداف بانک در بخش بانکداری الکترونیک عنوان کرد: با تلاش همکاران شعب و پیگیریهای مستمر مدیریت موفق به کسب رتبه سوم در مبلغ تراکنش های پایانه های فروش و رتبه هفتم در مانده مسکن کارت گردید.


ایشان در ادامه افزود: متوسط مانده شعب و تراکنشهای پایانه های فروشگاهی بسیار مطلوب بوده و همچنین متوسط تعداد تراکنشهای خودپرداز شعب از وضعیت تقریبا خوبی برخوردار بوده ولیکن تا هدف فاصله کمی وجود دارد و این ماحصل تلاش و پیگیری همکاران جهت دستیابی به اهداف مدنظر می باشد.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه های مدیریت جهت بهبود در آیتمهایی دیگر بانکداری الکترونیک اشاره کرد و افزود: استفاده از ظرفیتهای موجود در ابزارهای بانکداری الکترونیک ،فرهنگ سازی و آگاه ساختن کلیه مشتریان از مزیتهای بانکداری الکترونیک، بررسی عملکرد شعب در زمینه توسعه بانکداری الکترونیک ،اختصاص ابزارهای تشویقی به این بخش از اهم موارد در دست اجرای مدیریت می باشد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/5