فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیریت مازندران توانست در مقطع 5 ماهه 196٪ هدف جذب منابع را محقق نماید

مهدی بلوچی مدیر شعب مازندران در جلسه بازاریابی مدیریت خاطر نشان کرد:با عنایت به اهداف ابلاغ شده، این مدیریت با جذب رقم بالغ بر 1674 میلیارد ریال (بدون منابع دولتی) توانست در مقطع 5 ماهه تحقق 196 درصدی را اختیار کند که نتیجه انسجام ،یکدلی و تلاش کلیه کارکنان بوده است.

ایشان همچنین خاطر نشان کرد:مدیریت مازندران توانست تا پایان مرداد ماه سال جاری در بین مدیریتهای هم درجه از حیث درصد جذب منابع (بدون مانده حسابهای دولتی)با 8/19 درصد رشد رتبه اول را کسب نماید.

مدیر شعب استان در ادامه با اشاره به آمارهای مربوط به عملکرد موفق مدیریت در همراهی با برنامه های راهبردی بانک بویژه در جذب منابع و وصول مطالبات معوق یادآور شد :تحقق کامل اهداف بانک نیازمند تلاش و همت جمعی مسیولین و کارکنان شعب استان است که بسیار امیدواریم بیش از پیش شاهد این امر باشیم.

بلوچی در ادامه بر لزوم تلاش بیشتر بر حفظ و ارتقای سهم سپرده ها از منابع استان اشاره کرد و خاطر نشان کرد: طرح عیدانه فرصتی بی نظیر و البته محدود بوده و شعب فرصت باقیمانده از طرح مذکور را غنیمت شمرده و با برنامه ریزی مطلوب ازفرصت ایجاد شده بیشترین بهره برداری برای جذب منابع جدید و وصول مطالبات معوق فراهم گرددتا بتوانند اهداف مدنظر را به طور کامل محقق نمایند.

آخرین بروزرسانی 1394/5/5