فهرست اخبار فهرست اخبار

مراسم گرامیداشت میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن در مدیریت شعب استان مازندران برگزار شد

مراسم گرامیداشت میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن در مدیریت شعب استان مازندران برگزار شد

این مراسم که باحضورمدیرشعب استان وجمعی ازمسؤلان مدیریت وکارکنان زن مدیریت برگزارشدابتدایً حاج آقا البرزی امام جماعت مدیریت در سخنانی به نقش والا و باعظمت حضرت زهرا(س)پرداخته و با اشاره به شان نزول سوره کوثر خاطر نشان کرد :کوثر به معنای خیر فراوان است و حضرت زهرا (س) به معنای واقعی خیر کثیر است. وی ادامه داد : کانون هستی حضرت فاطمه زهرا (س)بوده و ایشان به عنوان الگویی برای تمام زنان جهان درهمه عرصه های اجتماعی و فرهنگی و سیاسی می باشد.

امام جماعت مدیریت در ادامه اظهار داشت: خانواده در جامعه اسلامی به انسان مفهوم می دهد و سلامت اجتماع در خانواده و سلامت خانواده نیز مرهون زن است.


در ادامه آقای بلوچی مدیرشعب استان طی سخنانی ضمن تبریک ولادت با سعات حضرت فاطمه زهرا و بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با اشاره به گزیده ای از فضایل بانوی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا ، ایشان را الگوی کاملی برای زنان دانست و افزود:زنان مسلمان در زندگی شخصی، اجتماعی و خانوادگی خود باید زندگی حضرت فاطمه علیهاالسلام را از جهت خردمندی، فرزانگی و عقل و معرفت ،الگو و سرمشق قرار دهندو از بُعد عبادت، مجاهدت، حضور در صحنه تصمیم گیری های عظیم اجتماعی، خانه داری، همسرداری و تربیت فرزندان صالح از زهرای اطهر علیهاالسلام پیروی کنند.

مدیر شعب استان در ادامه از تلاش بانوان همکار در تحقق اهداف بانک تشکر کرد و افزود : تلاش بانوان همکار در زمینه های مختلف اعم از جذب منابع و وصول مطالبات همگام با دیگر همکاران در دستیابی به اهداف مدنظر مدیریت در سال گذشته جای تقدیر دارد.

ایشان همچنین موفقیتهای ورزشی بانوان مدیریت را نیز به آنان تبریک گفت و خواستار استمرار این فعالیتها شد.

در پایان مراسم نیز به رسم یادبود هدایایی توسط مدیر شعب استان تقدیم این بانوان گردید.

آخرین بروزرسانی 1394/5/5