فهرست اخبار فهرست اخبار

بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در مدیریت مازندران

همزمان با هفته دفاع مقدس ، طی اقداماتی نظیرفضا سازی،نمایشگاه عکس و کتاب، غبار روبی مزار شهدا و بازدید از باغ موزه دفاع مقدس یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و رشادت های بی بدیل و شجاعت های بی نظیر رزمندگان دفاع مقدس تداعی شد.

مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران در حاشیه بازدید از نمایشگاه و باغ موزه دفاع مقدس ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا،رزمندگان و ایثارگران آن دوران ،دربخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد: «دفاع مقدس» یکی از برجسته‌ترین حماسه‌های ملت ایران در پاسداری از ارزش های سرزمین مقدس ایران اسلامی و یادآور رشادت‌ها و ایثارگری ‌های هشت ساله مردم ایران در دفاع از کیان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است وگرامیداشت یاد و خاطره حماسه 8 سال دفاع مقدس و شهدا وایثارگران وظیفه هر ایرانی است.

 تقوی ادامه داد:هفته دفاع مقدس یادآور حماسه‌های بی‌بدیل فرزندان این مرز و بوم است و فرصتی ارزشمند برای نشر، ترویج و تقویت اهداف و ارزش‌های دفاع مقدس است.

مدیر شعب مازندران افزود:ایستادگی ایثارگران و رزمندگان در حراست از کیان میهن اسلامی، خودباوری و شکوفایی امروز را به ارمغان آورد و باید با بهره گیری از این توشه و زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت برای تعالی فردا گام برداریم.

شایان ذکر است فضا سازی و برگزاری نمایشگاه عکس و کتاب در ورودی ساختمان مدیریت،غبار روبی مزار شهدای گمنام و بازدید کارکنان مدیریت و شعب مرکز استان از باغ موزه دفاع مقدس که خاطرات و رشادت های یادگاران دفاع مقدس و دستاوردهای نیروی دفاعی کشور را به نمایش گذاشت از جمله اقدامات بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در مدیریت مازندران بوده است.

آخرین بروزرسانی 1399/7/16