فهرست اخبار فهرست اخبار

برگزاری مسابقه پیامکی ماه مبارک رمضان

طی اقدامی کم نظیر و با حضور دکتر بت شکن مدیرعامل بانک مسکن و اعضای شورای فرهمگی مدیریت شعب مازندران همزمان با ماه مبارک رمضان تلاش زیادی درجهت ارایه برنامه های مناسبتی ماه رمضان انجام داد و در همین راستا اقدام به برگزاری مسابقه ای پیامکی تحت عنوان رمضان ماه قرآن نمود.

مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران درجلسه شورا فرهنگی استان خبر داد : سوالات مسابقه به صورت روزانه تهیه شده و همکاران جهت شرکت در این مسابقه باید در هر روز از ماه مبارک رمضان به سؤال مربوط به همان روز پاسخ داده و پاسخ ها را به سامانه پیامکی مدیریت ارسال می نمودند.
ایشان در ادامه از آمار 894 پیامک ارسالی در ماه مبارک رمضان به سامانه پیامکی مدیریت خبر داد و تصریح کرد: 613نفر به سوالات پیامکی پاسخ صحیح داده بودند که از این تعداد به قید قرعه 5نفرانتخاب شده و هدایای ارزنده ای به آنان تعلق خواهدگرفت.

تقوی ، ضمن اشاره به اینکه یکی از اهداف شورای فرهنگی مدیریت ، ارایه آموزش های غیر حضوری به همکاران بوده، افزود: اجرای چنین مسابقاتی نوعی آموزش غیر حضوری برای علاقه مندان محسوب می شود و در راستای این اهداف چنین مسابقه ای در ماه مبارک رمضان مطرح شده است.

آخرین بروزرسانی 1394/12/11