فهرست اخبار فهرست اخبار

تجلیل از همسران روسای شعب

طی مراسمی همزمان با میلاد پیامبر مهربانی و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام ششم شیعیان صادق آل طاها، طی مراسمی از همسران رؤسای شعب موفق مدیریت شعب مازندران تجلیل شد .
مدیریت شعب استان مازندران طی اقدامی بی نظیر علاوه بر تقدیر از شعب و رؤسای شعب موفق به پاس پیگیری و تلاش ارزشمند به دلیل تحقق بالای 100 درصد اهداف ابلاغی در جذب منابع از همسران 8 رییس شعبه موفق تقدیر نمود ند .
لازم به ذکر است شعب موفق مازندران که طی 9 ماهه سال جاری هدف بالای 100 درصد جذب منابع را محقق نمودند خزر ساری ، توحید بابل ، شیخ طبرسی بابل ، امیرکلای ، سعدی نوشهر ، شیخ فضل اله نوری آمل ، جویبار و 17 شهریور آمل بوده اند .
مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران ضمن تبریک روزهای فرخنده ماه ربیع الاول و هفته وحدت و ولادت نبی مکرم اسلام و آقا امام جعفر صادق در بخشی از سخنان خود افزود :
نقش همسران کارکنان در تقویت روح و روان آنان بی بدیل است و آرامش کارکنان مرهون صبوری و از خود گذشتگی همسران آنان در سنگر خانه و زندگی است که آن را به محیطی امن و مملو ازآسایش خاطر تبدیل نماید .
تقوی ضمن تقدیر و تجلیل از همسران کارکنان ادامه داد : موفقیت کارکنان در گرو همکاری ، همیاری و حمایت و پشتیبانی همسران آنان تحقق می یابد و هرکجا اگر همکاری را مشاهده نمودیم که موفق و کامیاب است بدانیم که یک همسر حامی و فداکار در کنار او بوده که از تلاش ها ، فعالیت و کارهای همسر خود با تمام توان حمایت می کند .
مدیر شعب استان مازندران ادامه داد : کار ، فعالیت ، تلاش مستمر و تصمیم گیری ، بدون پشتیبانی خانواده و همسر با شکست مواجه خواهد شد و تنها وجود یک همسر فداکار می تواند عامل و راز مهمی برای موفقیت همکاران باشد که مسیولیت خانه و فرزندان را با هزار مشقت به دوش می کشند .
شایان ذکر است اجرای برنامه های مولودی خوانی و برنامه هنری از دیگر برنامه های مراسم بود .
در پایان مراسم به منظور قدردانی از زحمات و فداکاری همسران رؤسای شعب موفق با اهدای لوح تقدیر و هدیه ارزنده تجلیل به عمل آمد .
آخرین بروزرسانی 1394/12/12