فهرست اخبار فهرست اخبار

تقدیر از ایثارگران مدیریت شعب استان مازندران

همزمان با میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام ششم شیعیان آقا امام جعفر صادق (ع) از ایثارگران مدیریت شعب استان مازندران تجلیل شد .
مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران ضمن تبریک این میلاد با سعادت خاطرنشان کرد : آزادگان ، جانبازان و ایثارگران سرمایه های انقلاب اسلامی هستند و تجلیل و تقدیر از آن وظیفه همگانی است . چرا که آنان یادگاران روزهای عشق و حماسه اند و آسایش امروز ما مرهون ایثار ، شهامت و شجاعت آنهاست که در دوران دفاع مقدس از خاک میهن و ارزشهای اسلامی پاسداری نموده اند .
تقوی در ادامه افزود : ایثارگران نماد شرف و عزت ایران اسلامی بوده و دوران دفاع مقدس با اخلاص ترین افراد با عشق و علاقه و بدون هیچ چشمداشتی از جان خود گذشتند تا از ارزشهای دین مبین اسلام دفاع و پاسداری نمایند و اقتدار نظام اسلامی را حفظ نمایند .
مدیر شعب مازندران با تاکید بر زنده نگه داشتن روحیه شهادت طلبی و ایثار یادآور شد : باید سیره و افکار پیامبر اسلام و ایمه معصوم را الگوی راه خود قرار داده و در نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تلاش افزون تر نماییم و در این راستا به فرمایش حضرت امام (ره ) ایثارگران بایستی پیشتازان این نهضت باشند .
آخرین بروزرسانی 1394/12/12