فهرست اخبار فهرست اخبار

همزمان با هفتاد و هفتمین سالگرد تآسیس بانک مسکن جشن هزار میلیاردی شعب مرکزی بابل و امل برگزار گردید .

مدیریت شعب استان مازندران طی مراسمی همزمان با هفتاد و هفتمین سالگرد تاسیس بانک مسکن طی مراسمی با حضور کارکنان شعب مرکزی بابل ، آمل و مشتریان ویژه و مدیران شعب بازنشسته سابق ، حضور شعب مرکزی بابل و آمل را در باشگاه هزار میلیاردی بانک مسکن جشن گرفتند .
مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران ضمن تبریک هفتادو هفتمین سالگرد تاسیس بانک مسکن به کارکنان و مشتریان این بانک خوشنام در بخشی از سخنان خود خاطرنشان کرد : رسالت بانک مسکن به عنوان یک بانک تخصصی دولتی در بخش صنعت ساختمان بر همه مشهود است و با برخورداری از پیشینه و تجربیات طولانی همواره به دنبال یافتن راهی مطمین برای خانه دار نمودن مردم است که در سطح ملی موفق به دریافت جوایز و رتبه های برتر و متعدد در حوزه های خدمت رسانی ، صنعت ، تجارت و کیفیت ارایه خدمات شده است .
تقوی در بخشی دیگر از سخنان خود حضور دو شعبه مرکزی بابل و آمل را در جمع باشگاه هزار میلیاردی به کارکنان و مشتریان آن شعب تبریک گفته و افزود : این موفقیت حاصل تلاش و برنامه ریزی تمامی کارکنان بوده که با درایت و برنامه ریزی و کار منسجم و تیمی توانستند در جهت تحقق اهداف بانک تلاش نمایند .
مدیر شعب استان مازندران در ادامه با بیان اینکه سلامت و وجدان کاری در بین کارکنان بانک مسکن می درخشد افزود : نقش رؤسای شعب در تربیت نیروی انسانی ماهر ،سالم و با انگیزه می تواند در افزایش کارایی و بهبود رابطه با مشتریان اثرگذار باشد و تصویر سازی مناسب و ماندگار بانک مسکن در ذهن عموم مردم و مشتریان مستلزم تعامل سازنده با آنان است .
تقوی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به شعار امسال سالگرد بانک مبنی براینکه 77 سال با هم بوده ایم و خواهیم ماند ، خاطر نشان کرد : از همراهی و حسن اعتماد مشتریان معزز و گرامی به بانک مسکن این برند 77 ساله سپاسگذاریم و بر این باوریم که مشتری مهمترین بازدید کننده در محدوده کار ماست و مزاحم کار ما نیست بلکه هدف کار ماست.
شایان ذکر است اجرای برنامه هنری وبرش کیک باشگاه هزار میلیاردی با حضورمشتریان از دیگر برنامه های این مراسم بود .
گفتنی است در این مراسم از مشتریان ویژه و طلایی شعب مرکزی بابل و آمل به پاس همراهی آنان در این سالها با اهدای تندیس 77 سالگی بانک مسکن و لوح تقدیر قدردانی شد .
آخرین بروزرسانی 1394/12/12