فهرست اخبار فهرست اخبار

دیدار جمعی از جانبازان و ایثارگران قطع نخاعی(سفیران شهدا)

همزمان با دهه مبارک فجر،یست و هفتمین دیدار جمعی از جانبازان و ایثارگران قطع نخاعی(سفیران شهدا) استان مازندران با همراهی برخی از مقامات استانی و شهرستانی، در سالن جلسات مدیریت شعب بانک مسکن استان مازندران برگزارشد.
سردار حبیب زاده جانباز مازندرانی جنگ تحمیلی :
جانبازان سفیران شهدا هستند
سردارپاسدار محمدرضا حبیب زاده با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) ، شهدا و همچنین تبریک دهه مبارک فجر ، افزود : اراده جانبازان برای دیدار با مدیران فرصتی مناسب برای استفاده از تجربیات گرانبهای آنان است .
وی ادامه داد : در گذشته، مدیران به مناسبت ایام مختلف به دیدار جانبازان می رفتند ولی امروز این جانبازان هستند که با فروتنی به دیدار مدیران می روند..
سردارحبیب زاده با بیان اینکه جانبازان فرزندان انقلاب هستند ، اظهار داشت هر چه زمان می گذرد ، بیشتر ارزش خونشهدا و ایثارگری های جانبازان نمایان می شود.
این جانباز جنگ تحمیلی با تاکید بر اینکه قدر مقام معظم رهبری را باید دانست ، تصریح کرد : امروز خط مقدم جبهه در سوریه و عراق است و تا وقتی که فرزندان این کشور به برکت حضور مقام معظم رهبری ، عاشق شهادت هستند ، دشمنان آرزوی خود را به گور خواهند برد..
سردارحبیب زاده ادامه داد : عملیات های مختلف جنگ تحمیلی با رشادت ها و ایثارگری های شهدا و جانبازان نتیجه داد تا امروز امنیت در کشور برقرار باشد.
مصطفی تقوی مدیر شعب بانک مسکن استان مازندران: عزت و سربلندی انقلاب با خون شهدا و جانفشانی جانبازان حفظ شده است
 مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران، ضمن خوشامدگویی وگرامیداشت دهه مبارک فجر ، افزود : برای هر فردی سلامت و امنیت ، نعمت الهی محسوب می شود که اگر یک ملت اقتدار و صلابت نداشته باشد ، سلامت و آرامش هم نخواهد داشت
تقوی با تاکید بر اینکه شهدا و جانبازان اقتدار کشور را به ارمغان آوردند ادامه داد : اینکه کشورهای همسایه درگیر جنگ هستند ولی مردم ما احساس امنیت می کنند ، برکت الهی محسوب می شود.
تقوی ، جانبازان و ایثارگران را سفیران نور و روشنایی و تجسم عینی ازخودگذشتگی خواند و اظهار داشت :ارشادات و راهنمایی های جانبازان برای مدیران باارزش است..
مدیر شعب استان مازندران ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار، تصریح کرد : پیروی از ولایت ، دفاع بابصیرت از آرمان های امام راحل (ره) و شهدا ، خدمت صادقانه به مردم و حفظ روحیه مجاهدت از جمله اهداف مدیریت شعب بانک مسکن استان مازندران است.تقوی در پایان یادآور شد : از 537 نفر پرسنل بانک مسکن استان مازندران ، ۱17 نفر ازآنان ازایثارگران و خانواده معظم شهدا هستند.
آخرین بروزرسانی 1394/12/12