فهرست اخبار فهرست اخبار

« حضور بانک مسکن در نمایشگاه بین المللی تخصّصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته استان مازندران »

مراسم افتاحیه این نمایشگاه که با حضور برخی مقامات استانی وشرکتهای مطرح داخلی در مرکز تجارت بین المللی کاسپین نیاوران در مرکز استان برگزار شد که اخبار نمایشگاه و مراسم افتتاحیه در سطح وسیعی از مطبوعات استانی و خبرگزاریهای مطرح بازتاب یافت .

مصطفی تقوی مدیر شعب استان در حاشیه بازدید از غرفه بانک در این نمایشگاه اظهار داشت : مدیریت شعب مازندران به منظور تشریح و معرفی خدمات بانک مسکن در نمایشگاه بین المللی تخصّصی صنعت ساختمان وصنایع وابسته  مازندران و با هدف شناخت هر چه بیشتر فعالان حوزه صنعت ساختمان و آشنا ساختن مردم و مشتریان با خدمات بانک دراین نمایشگاه حضور یافته است .

تقوی ادامه داد: فلسفه برگزاری نمایشگاه بین­ المللی صنعت ساختمان آن است که تولید کنندگان و فعالان صنعت ساختمان و صنایع وابسته به ارایه آخرین دستاوردهای حوزه فعالیت خود بپردازند و بانک مسکن هم بنا به ماهیت تخصصی خود با حضور در چنین نمایشگاه­ هایی می­ تواند به پیش­برد اهداف خود کمک کند و از فرصت حضور در این نمایشگاه برای ارایه ومعرفی محصولات و خدمات بانک در تامین مالی مسکن به بهترین شکل استفاده نماید.

مدیر شعب استان در ادامه خاطر نشان کرد: چنین نمایشگاه هایی باعث می شود خواسته ها و دیدگاه های فعالان صنعت ساختمان و بازار مسکن به شکل سریع و بی واسطه به مسؤلان منتقل شود و مسؤلین و کارشناسان بانک مسکن نیز با حضور در این نمایشگاه  در مذاکره با  شرکت های ساختمانی و سایر فعالان این حوزه به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

لازم به ذکر است بانک مسکن در این نمایشگاه با هدف رفاه حال بازدید کنندگان نسبت به نصب و راه اندازی وب کیوسک در محل نمایشگاه اقدام نموده و کارشناسان بانک در طول دوره برگزاری نمایشگاه با استقرار در محل غرفه این بانک به سؤالات و ابهامات بازدیدکنندگان پاسخ دادند .

گفتنی است نمایشگاه بین المللی صنعت ساختما­ن، از تاریخ 8 تا 11 مهر ماه سال جاری در مرکز تجارت بین المللی کاسپین نیاوران در مرکز استان برگزار شد.

آخرین بروزرسانی 1399/7/21