فهرست اخبار فهرست اخبار

بازدید دکتر عزیزیان عضو هییت مدیره از شعب شهرستان آمل

با هدف دیدار از همکاران و ایجاد انگیزه مضاعف خدمت رسانی ،دکتر عزیزیان عضو هییت مدیره بانک با همراهی مدیر شعب استان از برخی شعب شهرستان آمل بازدید نمودند .

مصطفی تقوی مدیر شعب استان ضمن ارایه گزارش اجمالی از عملکرد مدیریت و شعب تحت پوشش ،حضور مقامات و مدیران عالی بانک  را موجبات انگیزه مضاعف کارکنان در ارایه خدمت مطلوب ذکر کرد  واینکه با رهنمودهای مدیران ارشد بانک و تلاش فراگیر کارکنان می توانیم کوشاتر از گذشته در جهت تحقق اهداف بانک، عمل نماییم .

دکتر عزیزیان عضو هییت مدیره بانک دربخشی از رهنمودهای خود ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته سالهای اخیر مدیریت مازندران در بخش جذب منابع ،وصول مطالبات وکسب رتبه های موفق اظهار نمود:مدیریت مازندران با  داشتن پرسنل جوان و تحصیلکرده ،ضمن حفظ موفقیتهای  کسب شده ، می تواند با برنامه ریزی و عزم جدی درجهت تحقق اهداف و تکرار این موفقیتها اقدام نماید.

عضو هییت مدیره  با تاکید براستفاده بهینه از منابع در جهت سودآوری خاطر نشان کرد: دربخش پرداخت تسهیلات باید با بازاریابی درست مصارف ورعایت بهداشت اعتباری در این خصوص اقدام لازم از سوی شعب صورت پذیرد.

شایان ذکر است در این بازدید ، عضو هییت مدیره با همکاران به گفتگو پرداخته و عملکرد و کم وکیف ارایه خدمات به مشتریان ، وضعیت شعب از لحاظ منابع ، مصارف و مطالبات مورد توجه و بررسی قرار گرفت و رهنمودهای لازم جهت رفع و حل مسایل موجود ارایه گردید .

شایان ذکر است در این بازدید دکتر عزیزیان عضوهییت مدیره با اهدا ی تندیس و لوح سپاس از حضور شعبه مرکزی آمل در جمع باشگاه دو هزار میلیاردی تجلیل نمودند.

آخرین بروزرسانی 1399/9/15