فهرست اخبار فهرست اخبار

از مشتریان هدف مدیریت درروزهای پایانی سال 94 تقدیر شد

با هدف مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع وبه منظور ارتباط مستمر و وفاداری مشتریان هدف مدیر شعب استان با همراهی معاونین مدیریت و کارشناسان روابط عمومی و بازاریابی باحضور در محل کار مشتریان هدف از 500 مشتری هدف استان تقدیر نمودند.

در این دیدارمصطفی تقوی مدیر شعب استان ضمن تقدیر از مشتریان هدف بر لزوم تعامل بانک با مشتریان اشاره و افزود: هدف از این دیدار وتقدیر از مشتریان هدف ارج نهادن به جایگاه مشتریان و تعامل اثر بخش با آنان بوده و سعی ما بر این است تا با ایجاد بستر مناسب جهت تعاملات مالی با مشتریان، نیازهای آنان را شناسایی نموده و انتظارات مالی سپرده گذاران را بیش از پیش برآورده سازیم.

تقوی قدردانی ازمشتریان وفاداررا بهمثابه تجلیل از سجایای اخلاقی آنان بویژه وفای به عهد دانست و افزود:مشتریانی که در همه مقاطع وشرایط زمانی بانک را رها ننموده و با اطمینان در مسیر رسیدن به اهداف مهم و اساسی، بانک را همراهی نموده ، قطعا همراهی آنان هیچگاه فراموش شدنی نیست.
مدیر شعب مازندران با تبریک سال جدید وآرزوی سلامتی و بهروزی و همچنین اهدای هدایا به مشتریان هدف به جهت قدردانی و همکاری با بانک مسکن ،از آمادگی بانک جهت ارایه خدمات وافزایش سطح تعاملات خبر دادو اظهار امیدواری کرد تا مشتریان با افزایش تعاملات خود،زمینه ارتقای جایگاه خدمت رسانی بیش از پیش این بانک را فراهم آورند.
شایان ذکر است مشتریان هدف ضمن تشکر از حضور مسولین بانک، رضایت و خرسندی خود را از خدمات بانک مسکن اعلام نمودند.

آخرین بروزرسانی 1395/7/5