فهرست اخبار فهرست اخبار

امضای تفاهمنامه ارتقایهمکاری بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی استان مازندران همزمان با ارایه دوخدمت جدید بانک مسکن در بخش مسکن

مدیریت شعب بانک مسکن استان مازندران با هدف ارتقای سطح همکاری و تعامل خود با سازمان واعضای نظام مهندسی استان، تفاهمنامه ای با این سازمان منعقد کرد.
این تفاهم نامه به منظورارتقایهمکاری فیمابین به منظورارایه خدمات بانکی ومالی ازطرف بانک به اعضایوواحدهای تابعه سازمان وتمرکزعملیات مالی سازمان نظام مهندسی نزدشعب بانک مسکن استان منعقدشد.
بر اساس این تفاهمنامه، بانک مسکن به ارایه انواع خدمات بانکی به مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی و انجام امور بانکی و اعتباری این سازمان خواهد پرداخت و سازمان مذکور نیز بخشی ازحساب های خود را در این بانک متمرکز خواهد کرد.
دراین جلسه راهکارهای لازم برای همکاری بیشتر بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی استان مورد بررسی قرار گرفت و پس از امضای رسمی تفاهم نامه همکاری های مشترک،تقوی مدیرشعب استان  ضمن ارایه توضیحات در خصوص دو خدمت جدید بانک"دستورالعمل افتتاح حساب امانی ویژه پیش‌فروش ساختمان و طرح تضمین معاملات فروش اقساطی مسکن"ازآمادگیاین بانک برای ارایه خدمات بانکی به جامعه مهندسیناستان خبر داد و خاطر نشان کرد: بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی جزو صنوف همکار و ازیک خانواده بوده که در بخش مسکن فعالیت می کنند و ارتقای و توسعه همکاری ها و تعاملات بانک و سازمان با تکیه بر توانمندی های دو سازمان در راستای رونق بخش مسکن استان ضروری است.
مهندس قربانی رییس سازمان نظام مهندسی استان ضمن اشاره به توانمندی‌های طرفین، بر ارایه خدمات متقابل و بهره مندی طرفین از توسعه مراودات ابراز امیدواری نمود وافزود:امیدواریم با ارتقای همکاری ها و تعاملات بر رونق بخش مسکن استان بیافزاییم وعلاوه بر انتقال بخشی ازمنابع و حسابهای سازمان به بانک مسکن ، اعضای وکارکنان سازمان را ترغیب نموده تا فعالیتها و حسابهای خودرا نزد بانک مسکن متمرکز نمایند.
این تفاهم نامه به مدت یکسال شمسی دارای اعتباراست و در 7ماده به امضای مصطفی تقوی مدیرشعب بانک مسکن استان مازندران ومهندس قربانی رییس نظام مهندسی ساختمان استان مازندران  رسید.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5