فهرست اخبار فهرست اخبار

همایش وصول مطالبات در مدیریت شعب استان مازندران

همایش هم اندیشی وصول مطالبات معوق با حضور مصطفی تقوی مدیر شعب استان ، معاونین مدیریت ، رییس و معاون حقوقی و وصول مطالبات و کارکنان شرکتی وصول مطالبات مستقر در شعب در سالن همایش امام خامنه ای مدیریت برگزار گردید .

مدیر شعب مازندران با اشاره به وصول مطالبات معوق به عنوان مساله حیاتی و حایز اهمیت در بانک خاطرنشان کرد: در سال 94 با اجرای برنامه های راهبردی و کاربردی در بحث عقود مبادله ای با کاهش رقمی بالغ بر 14 میلیارد ریال توانستیم رشد منفی ( کاهش 9/2 درصدی ) را اختیار کنیم که منجر به کسب رتبه اول کاهش مطالبات عقود مبادله ای در بین مدیریتهای شعب سراسر کشور شد و همچنین مدیریت مازندران تنها مدیریتی بوده که در بخش عقود مبادله ای و مشارکتی بصورت توامان دارای رشد منفی بوده است .
تقوی با اشاره به اهمیت بخش وصول مطالبات به عنوان بازاریابی منابع صفر درصدی برگشت ناپذیر ، اظهار نمود : وصول مطالبات معوق نوعی جذب منابع بوده که باعث گردش بهینه منابع در بانک می گردد و تمامی همکاران باید این مهم را با جدیت ،پیگیری و دنبال نمایند .
مدیر شعب استان تصریح کرد : باید به دنبال راه حل ها و ابتکارات جدید برای وصول مطالبات باشیم و ضعف های پیگیری را با همفکری ، بازنگری و هم اندیشی مرتفع داده و در این راستا هدفمند عمل نماییم .

 
تقوی در راستای پیگیری مطالبات معوق و کاهش آن پیرامون مشارکت کارکنان در امر وصول مطالبات ، انتقال تجربیات ، مسیولیت پذیری ، ارتقای دانش و تجربه ، کاهش زمان پیگیری مطالبی را ارایه نمودند .
در ادامه همایش هر یک از مسیولین مدیریت به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات و راهکارهای پیشنهادی پیرامون چگونگی توفیق بیشتر در روند وصول مطالبات شعب با نیروهای وصول بحث و مباحثه نمودند .
شایان ذکر است در پایان همایش از برترین های نیروهای شرکتیوصول مطالبات شعب با اهدای هدیه نقدی تقدیر به عمل آمد .

آخرین بروزرسانی 1395/7/5