فهرست اخبار فهرست اخبار

بازدید رؤسای ادارات کل آموزش و کارکنان از شعب غرب استان

با هدف دیدار از همکاران و ایجاد انگیزه مضاعف خدمت رسانی ، رؤسای ادارات کل آموزش و کارکنان با همراهی مدیر شعب استان از شعب غرب استان بازدید نمودند .
مصطفی تقوی مدیر شعب استان ضمن ارایه گزارش اجمالی از عملکرد مدیریت و وضعیت بانک در استان اظهار امیدواری کرد با یاری خداوند متعال و تلاش همکاران و با تکیه بر رهنمودهای ارزشمند مدیران ارشد بانک در جهت تحقق اهداف بانک ، بیش از پیش موفق عمل نماییم .
ناصر رفیعی رییس اداره کل آموزش ، آموزش را تنها بخشی از دانش سازمانی دانسته و آن را مکمل تجربه های عملی حین کار ذکر کرد و افزود : کار گروهی و استفاده از خرد جمعی از عوامل مهم موفقیت در فضای رقابتی حال حاضر است و باید با تجهیز خود به دانش روز و به کار گیری تمام قابلیتها و ظرفیتها ، موفقیت خود را در بین رقبا حفظ کنیم .
مسعود ارمغانی رییس اداره کل امور کارکنان با تکیه بر اهمیت نیروی انسانی ، نقطه نظرات کارکنان و مشارکت آنان را از عوامل پیشرفت بانک برشمرد و افزود : به کار گیری کارکنان در جایگاه مناسب و مطابق با علایق و توانمندیهای آنان ، علاوه بر اینکه بازدهی را افزایش می دهد ، موجب ایجاد انگیزه در کارکنان می گردد .
مدیران ارشد بانک علاوه بر ارایه رهنمودهای لازم ، به برخی سؤالات و ابهامات همکاران در حوزه مسایل و مشکلات پرسنلی و آموزشی پاسخ دادند .
آخرین بروزرسانی 1395/7/5