فهرست اخبار فهرست اخبار

برگزاری اولین دوره همایش آموزشی بازار سرمایه ونهادهای مالی در مدیریت شعب استان مازندران

اولین دوره آموزش بازار سرمایه و نهادهای مالی با همت اداره کل آموزش با حضور روسای شعب استان،دوایر وکارشناسان مربوطه در سالن همایش امام خامنه ای مدیریت برگزار شد.
مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران در افتتاحیه این همایش ضمن تشکر از اداره کل آموزش و رییس محترم آن اداره کل در برگزاری این دوره و خیر مقدم ویژه محضر استاد محترم دوره ،مهندس شهریاری ودیگر همکاران،در بخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد:برگزاری این دوره آموزشی که حسب تاکیدات مدیر عامل گرامی بانک جناب آقای دکتر بت شکن به جهت آشنایی با بازارسرمایه و نهادهای مالی بوده و به همت اداره کل آموزش مقرر گردید در مدیریتها برگزار گردد که بسی باعث افتخار است توفیق برگزاری اولین دوره آن به مدیریت مازندران واگذار شد.
تقوی اظهار نمود:مدیریت مازندران در اجرای برنامه سالیانه آموزشی بانک در جهت ارتقای سطح دانش کاری کارکنان توانست در سال 94 شاخص کیفی خیلی خوب را کسب نماید و همواره تحقق هدف آموزشی آن بالاتر از 100بوده است.
مدیر شعب مازندران در بخشی دیگر از سخنان خود خاطر نشان کرد:سرانه آموزشی مورد انتظار در برنامه آموزشی سال 94مدیریت 90/72ساعت بوده است که با توجه به کسب سرانه ناخالص کل 66/75ساعت ،103درصد از سرانه پیش بینی شده در سال 94 محقق شده است.
ایشان در ادامه یاد آورشد: سرانه آموزشی مدیریت در سال 94 نسبت به سال 93 دارای رشد7 درصدی بوده است
آخرین بروزرسانی 1395/7/5