فهرست اخبار فهرست اخبار

جشن 20 هزار میلیاردی مانده منابع مدیریت شعب بانک مسکن استان مازندران

با حضور مسیولین مدیریت و شعب استان مازندران ، جشن 20 هزار میلیاردی منابع مدیریت در مجتمع آموزشی و رفاهی دریاکنار برگزار گردید .
مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران ضمن تبریک درخصوص عبور مانده منابع مدیریت از مرز20هزار میلیاردریال و ارایه گزارش از عملکرد مدیریت افزود : مانده منابع مدیریت در ابتدای سال جاری رقمی بالغ بر 18700 میلیارد ریال بوده که تاکنون با تلاش و همت کارکنان با جذب رقم 1700 میلیارد ریال ، به رقم بالغ بر 20400 میلیارد ریال رسیده است که این مرهون کار تیمی و مشارکت همه جانبه تمامی کارکنان در سطح استان بوده است و امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته و با همسویی و همدلی موجود ستاد و صف و مسیولین و کارکنان شعب شاهد موفقیتهای بیشتری در آینده باشیم .
تقوی در ادامه خاطرنشان کرد : وجود همدلی و تعامل بین کارکنان اولین شرط موفقیت در تحقق اهداف است و در این راستا نقش رؤسای شعب در مدیریت ارتباط با کارکنان و مشتریان نقشی اساسی و محوری بوده که با تیم سازی و برنامه ریزی می تواند در ارایه خدمات بهینه به مشتریان اثرگذار باشد .
شایان ذکر است در این مراسم برش کیک به مناسبت عبور مانده منابع از مرز 20 هزار میلیارد توسط مسیولین مدیریت و شعب انجام پذیرفت .
آخرین بروزرسانی 1395/7/5