فهرست اخبار فهرست اخبار

لازمه تحقق عید تا عید حرکت به سمت مشتری است .

مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران در جمع بازاریابان مناطق استان

با هدف بررسی راهکارهای مؤثر در جذب منابع و حفظ آن در شرایط رقابتی فعلی و حرکت در مسیر سیاستهای ابلاغی بانک مبنی بر تحقق اهداف جذب منابع ، جلسه ای با حضور مدیر شعب استان ، مسیولین مدیریت و رابطان بازاریابی مناطق استان برگزار گردید .

مدیر شعب استان ضمن تشریح سیاستهای جدید بانک در حوزه جذب منابع اظهار نمود : از سرمایه اصلی بانک ، حسن شهرت و خوشنامی آن بوده که در این راستا باید با بهره گیری از روش های مناسب در امر بازاریابی همراه با اعتقاد عمیق به اصل توسعه بازارهدف و ارایه خدمات بهینه به مشتریان حرکت کرد و رابطان بازاریابی باید بر اساس نیاز مشتریان و با تکیه بر خلاقیت و نوآوری ضمن همفکری با ستاد مدیریت ، نسبت به عرضه و معرفی محصولات بانک اقدام نمایند .
تقوی در ادامه با اشاره به طرح عید تا عید افزود : در راستای تحقق اعداف طرح عید تا عید در حوزه جذب منابع ، کمیته بازاریابی مدیریت ، همزمان نسبت به برقراری طرح تشویقی میعاد اقدام نموده است تا ضمن قدردانی از زحمات کارکنان ، در جهت تحقق اهداف ابلاغی و طرح عید تا عید اقدام نماییم .

 
مدیر شعب مازندران لازمه تحقق هدف طرح عید تا عید را حرکت به سمت مشتری دانست و افزود : تمرکز بانک در حوزه جذب منابع در سال جاری بیشتر مبتنی بر جذب منابع ارزان قیمت و صندوق ممتاز بوده که در این خصوص باید بسیار هدفمند و هوشمند عمل نماییم .
تقوی ضمن تاکید بر حفظ منابع بر ایجاد حس رقابت پذیری بین شعب علی الخصوص شعب هم درجه و تشویق کارکنان و رعایت ترکیب منابع نیز مطالبی را ارایه نمودند .
در ادامه معاونین مدیریت ، اعضای تیم کمیته بازاریابی مدیریت و رابطان بازاریابی مناطق به بیان نظرات خود در جهت تحقق اهداف جذب منابع پرداختند .
گفتنی است در پایان جلسه از رابطان بازاریابی مناطق با اهدای هدیه تقدیر بعمل آمد .

آخرین بروزرسانی 1395/7/5