فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب استان مازندران : شعب خزر ساری و شهید رجایی بابلسر در بین شعب استان بیشترین درصد تحقق هدف (بالای 150 درصد) جذب منابع را تا پایان تیرماه سال جاری کسب نمودند .

همزمان با میلاد مسعود آقا علی ابن موسی الرضا (ع) و با حضور تیم بازاریابی مدیریت و جمعی از مشتریان ویژه شعب خزر ساری و شهید رجایی بابلسر ، جشن تحقق هدف در محل شعبه برگزار شد .
مصطفی تقوی مدیر شعب استان صمن تبریک میلاد مسعود امام هشتم شیعیان این توفیق را به کارکنان و مشتریان آن شعبه تبریک گفته و افزود : این موفقیت حاصل تلاش و برنامه ریزی مدون تمامی کارکنان بوده که با درایت و برنامه ریزی منسجم و تیمی توانستند در جهت تحقق اهداف بانک تلاش نمایند .
تقوی در ادامه ضمن اشاره به جایگاه مشتریان و تکریم هرچه بیشتر آنان خاطر نشان کرد : منشور اخلاقی بانک مشتریان را اصل می داند و کارکنان بانک مسکن ، جلب رضایت مشتریان را سرلوحه امور خود دانسته و ارایه خدمات شایسته را بزرگترین افتخار خود می دانند .
مدیر شعب استان افزود : موفقیتهای حاصله مرهون کار تیمی و فشرده و مشارکت همه کارکنان بوده و امیدواریم شعب با همسویی و همدلی و با یاری حق تعالی بیش از پیش در عرصه خدمتگزاری و پیشبرد اهداف عالیه بانک موفق عمل نمایند .
شایان ذکر است برش کیک ، اهدای هدیه و عکس یادگاری از دیگر برنامه های این جشن بوده است .
آخرین بروزرسانی 1395/7/5