فهرست اخبار فهرست اخبار

بانک مسکن شعبه مرکزی بابلسر برای تامین رفاه بیشتر مشتریان و کارکنان بازسازی شد .

در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت مشتریان،ساختمان شعبه مرکزی بابلسر مورد نوسازی و بازسازی قرار گرفت و همزمان با میلاد با سعادت آقا علی ابن موسی الرضا (ع) با حضور مسیولین مدیریت ،مسیولین ادارات شهرستان بابلسر و مشتریان بازگشایی شد .
مصطفی تقوی مدیر شعب استان در بخشی از سخنان خود در این مراسم با اشاره به منشور اخلاقی بانک خاطر نشان کرد : به منظور ارج نهادن به ارزش والای مشتریان معزز بانک،نمای ساختمان و فضای درونی شعبه با رعایت صرفه جویی و حداقل هزینه بازسازی و تجدید بنا شد .
تقوی در ادامه ضمن سپاس از همراهی و همدلی مشتریان در طول دوره بازسازی با بیان اینکه افتخار کارکنان بانک مسکن ارایه خدمت به مشتریان است ، افزود : اهتمام این بانک به جلب رضایت مشتریان و اعتماد آنان است و از آنجاییکه زیباسازی فضا و محیط کاری نخستین قدم برای ایجاد ارتباط مناسب با مشتریان عزیز بودهو نوسازی شعب ضمن ایجاد فضای مناسب برای مشتریان و تکریم آنان اقدامی مهم در بهینه سازی رفتارها و برخوردهای کارکنان با مشتریان است.
شایان ذکر است مولودی خوانی به مناسبت میلاد مسعود آقا امام رضا (ع) و تقدیر از همکاران و مسیولان شهرستانی دخیل در امر بازسازی و بهسازی شعبه از دیگر برنامه های مراسم بود .
آخرین بروزرسانی 1395/7/5