فهرست اخبار فهرست اخبار

تقدیر ازپزشکان همزمان با روز پزشک در مدیریت شعب استان مازندران

همزمان با یکم شهریور ماه سالروز بزرگداشت دانشمند بزرگ و طبیب برجسته ایرانی شیخ الرییس ابوعلی سینا و روز پزشک از مشتریان پزشک استان تجلیل شد.
همزمان با روز پزشک مدیر شعب استان مازندرانبا همراهی تیم بازاریابی مدیریت و با حضور در محل کار پزشکان،ضمن تبریک روز پربار وماندگار پزشک در خجسته میلاد فخر ایرانیان وشهره جهانیان بوعلی سینا، از زحمات این سپید جامگان ملایک سیرت که مقام و ماموریتشان قرین مفاهیمی چون گذشت ،امید ومهربانی است و از حسن نظر و اعتماد و اطمینان ایشان نسبت به کارکنان خدوم بانک مسکن تقدیر و تشکر کرد.
مصطفی تقوی مدیر شعب استان با تاکید برضرورت تکریم مشتریان و فضیلت بخشیدن به شعار مشتری مداری اظهار امیدواری کرد تا با بهره گیری از آرای، همه نظرات سازنده و عوامل مرتبط با بانک بالاخص فرهیختگان جامعه ،بهبود همه جانبه در ارایه محصولات و خدمات کیفی به منظور تامین رضایت صاحبان اصلی این بانک یعنی مشتریان را شاهد باشیم.
این مجموعه دیدارها در روز دوشنبه اول شهریور ماه سال جاری درسراسر استان با حضور روسای شعب در محل کار پزشکان صورت گرفت ضمن عرض تبریک این روز بزرگبر اعلام همکاری بیشتر بانک و پزشکان تاکید شد.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5